Zavrieť

Porady

Skype

Ahojte, prosím Vás, neviete náhodou, koľko KB, MB asi tak zožerie Skype?..Sestra je v Rakúsku a má tam obmedzený internet..tak chcem vedieť, či to stiahne veľa..ďakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    podla toho ci pouziva aj kameru, resp. len hovor, aleb len chat a ide aj o to, kolko moze preniest ... ak ma obmedzenie na 5-10 GB/mes tak sa nemusi bat, ale ak ma len niekolko MB, tak si treba davat pozor

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    volakedy davno som to meral, bezne hovory 1-2h denne spravili za mesiac nieco cez 1GB
    ale odvtedy sa uz tusim menil kodek, takze to moze byt uz uplne inak

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    vzhľadom na ceny internetu v Rakúsku predpokladám, že aj v prípade prekročenia datového limitu to vyjde lacnejšie ako iná, spoplatnená forma komunikácie...

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    ak nepoužívate aj kameru, tak by to nemalo byť veľa. ak sa dohodnete na nejakom čase, kedy začnete skypovať, prejdete na kartu ovladacie panely, internet, adaptér, (záleží od typu windows), na karte Pripojenie treba kliknúť na Stav siete, máte možnosť zistiť prijaté a odoslané Bajty počas fonovania napr. za hodinu.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    lussyta Pozri príspevok
    Ahojte, prosím Vás, neviete náhodou, koľko KB, MB asi tak zožerie Skype?..Sestra je v Rakúsku a má tam obmedzený internet..tak chcem vedieť, či to stiahne veľa..ďakujem..
    Velmi malo
    Neviem,aky ma net,ale mne Yess 2GB vydrzi aj mesiac. Okrem skypovania denne pracujem na nete cca 5-7 hod.
    Len treba davat na stahovanie obrazkov-fotiek, pps a podobnych obrazkovych suborov.
    Samozrejme obmedzeny net nie je ja online TV.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Stefan2005 Pozri príspevok
    vzhľadom na ceny internetu v Rakúsku predpokladám, že aj v prípade prekročenia datového limitu to vyjde lacnejšie ako iná, spoplatnená forma komunikácie...
    Nie, tam neprekrocis
    V dostatocnom predstihu Ti pride sms, kde ta upozorni, ze si mas dobit kredit,alebo ta vypnu.
    Nechaju ti este cas na par hodin surfovania.Ak si nedobijes kredit,tak sa jednoducho nepripojis na net.
    Ziadne "nekontrolovatelne" doplatky za prekrocenie ako u nas nehrozia.

    lussyta je offline (nepripojený) lussyta

    lussyta
    Ďakujem Vám všetkým..veľmi ste mi pomohli ..tak teda fajne, môžeme skypovať ..ešte raz, ďakujem..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.