Zavrieť

Porady

EUROFONDY

ahojte znova .. precital som si fakt mnoho tlaciv ohladom EUROFONDOV, ale kedze nerozumiem celkovo vsetkej byrokracii co tam je popisana, tak sa chcem opytat vas : 1. KDE NAJDEM NEJAKE TLACIVO/ALEBO VZOR ZIADOSTI O CERPANIE EUROFONDOV ?
2. v aktualnej vyzve o CESTOVNOM RUCHU sa pise, ze moznost cerpania spada aj na VYBUDOVANIE NOVYCH A MODERNIZACIU STARYCH ZARIADENI, pritom ked som citla iny dokument ( pritom obidva dokumenty som cital na stranke MINISTERSTVA HOSPODARSTVA ), ze za neopravenene naklady sa rata NAKUP POZEMKOV, BUDOVANIE NOVYCH NEHNUTELNOSTI..
Tak sa teda chcem spytat, ze ak sa tomu niekto rozumie, ci by mi mohol poradit. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    To je pravda, že oprávneným nárokom nie je nákup pozemkov a budovanie nových nehnuteľností. Výzva slúži iba na opravu už existujúcich budov. Ja mám posielanie správ zo stránky www.sia.gov.sk a vždy viem o nových výzvach.

    Filip158 je offline (nepripojený) Filip158

    Filip158
    Cize ak chapem spravne, tak peniaze z eurofondov nemozem pouzit na kupu pozemku a vybudovanie novej budovy, ale iba opravu starych?? tak to je podla mna teda fakt na nic... DAKUJEMM ZA INFO a stranku..

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Záleží od výzvy, ale v týchto výzvach len na opravu. Podľa toho čo som doposiaľ pozerala, ani v jednej výzve ale nebol nákup pozemkov. V niektorých výzvach sa dá aj na výstavbu nových budov, ale tam je zas väčšia spoluúčasť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.