Zavrieť

Porady

ako pridať sledované témy?

chcem poprosiť skúsenejších o radu, neviem ako mám pridať sledované témy. Všetko vyhľadávam cez najnovšie príspevky, alebo si potom píšem názov témy. Určite by to bolo jednoduchšie cez sledované témy ale kto poradí ako na to?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    daisy16
    chcem poprosiť skúsenejších o radu, neviem ako mám pridať sledované témy. Všetko vyhľadávam cez najnovšie príspevky, alebo si potom píšem názov témy. Určite by to bolo jednoduchšie cez sledované témy ale kto poradí ako na to?
    Hore nad Tvojim príspevkom na lište "Práca s témou" klikni rozroluje sa Ti ponuka a klikni na sledovanie témy ....vyskúšaj ...

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    a potom cez nasstavenia si môžeš pozrieť sledované témy..a nastaviť..či chceš byť o nich cez e-mail informovaná..a ako často

    Ivuchak je offline (nepripojený) Ivuchak

    Ivuchak
    Mne to kedysi fungovalo... teraz rozroluje ponuku, ale je to "skryté" pod plochou zadanej témy. To isté robí v ponuke Hladať v téme a nedá sa mi téma sledovať. Prosím nevie niekto, kde mám problém? Ďakujem.

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    Ivuchak Pozri príspevok
    Mne to kedysi fungovalo... teraz rozroluje ponuku, ale je to "skryté" pod plochou zadanej témy. To isté robí v ponuke Hladať v téme a nedá sa mi téma sledovať. Prosím nevie niekto, kde mám problém? Ďakujem.
    ty nemáš problém, problém je v inovácii Porady...
    aj mne to zobrazuje tak skryto, pod plochou a dokonca aj pod reklamou...
    už som to písala sem, aj s printscreenom obrazovky: http://www.porada.sk/t176677-p71-upr...ml#post1870671 (prísp. 709)
    žiaľ, príspevky v tej téme "úpravy na porade" - je to už len hádzanie hrachu na stenu :-(

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Heni Pozri príspevok
    ty nemáš problém, problém je v inovácii Porady...
    aj mne to zobrazuje tak skryto, pod plochou a dokonca aj pod reklamou...
    už som to písala sem, aj s printscreenom obrazovky: http://www.porada.sk/t176677-p71-upr...ml#post1870671 (prísp. 709)
    žiaľ, príspevky v tej téme "úpravy na porade" - je to už len hádzanie hrachu na stenu :-(
    No neviem, ale mne sa to neschováva za tému. Skús iný prehliadač, či to aj tam bude robiť. Alebo si zmenši písmo v okne prehliadača (podrž Ctrl a roluj kolieskom myši dole).

    ako pridať sledované témy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.