Zavrieť

Porady

Ako ďalej s UDP-K u rAPID ževraj lIFE?

Ako to skončilo s výplatou štipendií? Mám ten istý problém. Asi im nestačilo točiť naše peniažky 15 rokov, tak teraz hrajú mŕtveho chrobáka, či rovno zdochlinu ďalších už 5 mesiacov...
Copied from (výplata poistného plnenia v prípade dožitia)
Dnes 23:00
petegreg
...a ešte 1 väčší a to živé UDP-K. Nebolo by lepšie prestať platiť, keď aj tak efekt nie je istý? Za čas poistenia som zaplatil asi 70.000 SK, ešte mám platiť 5 rokov, t.j. ďalších 25.000 starej meny + 5 rokov zhodnocovania a potom sľúbená výplata. Po dožití mám podľa zmluvy dostať cez 200.000, ale nie som si istý, či sa už niekomu podarilo od tejto ževraj poisťovne dostať čo bolo zmluvne dojednané. Nebolo by lepšie aspoň zvyšnú časť užiť lepšie? Alebo vyhadzovať poistné splátky z okna, tam by ich možno našli tí, čo ich potrebujú a nie podvodníci... Poraďte prosím a napíšte aj ak ste niekto dostali všetko, čo Vám zmluvne prináležalo...ale takí sem asi nechodia. Dík.
Naposledy upravil petegreg : 03.08.14 at 21:17
Chobot Prvú tému som ti vymazal, nezakladaj ďalšie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Ako ďalej s UDP-K u rAPID ževraj lIFE?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.