Zavrieť

Porady

nevie niekto kedy budú v e-daniach tlačivá na DP r.2013?

veď tam e-dane Java sú iba ZEP podpisy. Dá sa to podpísať aj keď je el.doručovanie na dohodu???
Naposledy upravil maped : 23.02.14 at 19:57
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    na FS už boli včera, tie ti nestačia ?
    editovatelné tlačivá má aj KROS
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    cloe Bóže, šak som sa včera pozerala a nebolo tam nič. Tak asi to tam dali neskôr. Len či pôjdu aj tlačiť. Neskúšala si?
    veronikasad Robím cez KROS, tam fungujú bez problémov.
    cloe Teraz som urobila cvične jedno A-čko a išlo to v pohode, aj som prišla konečne na to, ako sa to tlačí.
    LydaLyda aj ja robím cez KROS
      zbaliť
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Dada Tak načo majú aj e-dane windows, aj javu aj ich blbý portál? To ako keby nemohlo byť len jedno a poriadne fungujúce miesto, odkiaľ sa dá posielať všetko.
    Bambi23 to naozaj myslíte vážne, že e-dane windows ani nebudú? A čo mám teraz robiť, keď mám windows, odinštalovať a nainštalovať javu alebo môžu byť nainštalované obidve, dá sa to? Kurnik, človek aby vedel všetko ... technicky v tých inštaláciách sa neviem vyznať a zase volať a platiť nejakého technika, aby to urobil, tak neviem ... aké s tým máte skúsenosti? čím viac to komplikjú, tým menej mám chuť robiť
    Dada Neboj nič, len si stiahni aj java verziu. Môžeš mať obe. V tej jave to ide, až na to, že ak nepodávam elektronicky priznania, tak nemám odkiaľ vytlačiť potvrdenie o podaní a tak sa musím prihlásiť na ich portál a stiahnuť to odtiaľ. Robota na 1000 strán :-))))
    cacka Mne tá java nejde stiahnuť. Zobrazí sa mi na ploche len taká divná ikona...treba mať k tomu aj nejaký iný program?
      zbaliť

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    robili ste DPFO A cez portál finančnej správy?
    Ja som teraz vyplnila bratovi, DB svieti červeno a vykrikuje, logické chyby.
    Je to len táto jedna chyba a k nej poznámka, že nerezident musí vyplniť r.77
    ale on je Slovák, kde sa tá rezidencia zadáva?
    áno - mám v r. 10 vyplnený štát.
    Najskôr som dala SR, potom SK a napokon som vyskúšala vypísať Slovenská republika, nič nepomohlo.
    Naposledy upravil KEJKA : 22.02.14 at 17:12
    13 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Máš vyplnenú na prvej strane pol.10-Štát ?
    KEJKA ano
    veronikasad Slovensko má v číselníku skratku SVK, nebude v tom problém ? Aj keď v poučení k DP k tomu žiadna vysvetlivka nie je
    KEJKA nepomohlo, ani SVK nefunguje
    Rozalka ja nemám v r. 10 žiaden štát a predsa je to v poriadku
    KEJKA a máš aj daňový bonus?
    a vyplnila si cez KROS alebo cez portál fin-správy?
    tictac7 pokiaľ mi pamäť siaha - pri DP FOA aj FOB boli cez eDane VŽDY problémy aj v minulosti...... čo si tak pamätám - vypočítali daň, a dali ju aj do riadku na daň na úhradu aj pri príjey nižšom ako 50% NČZD....
    Katy a R ja dávam Slovensko - aj dnes to bolo OK
    Rozalka Cez eDane Java
    cloe Ja som dala Slovensko, bolo to O.K.
    KEJKA nechce sa mi to prepisovať cez KROS a JAVA nemám, takže eDane nepoužijem.
    potrebujem radu od niekoho, kto vyplňuje cez portál fin_správy
    Vivi ja mam rovnaky problem ako kejka,vyplnovala som to cez portal,aj cez edane java a problem je stale aj tam aj tam,danovy bonus mi vobec netaha,hlasi chyby
    Jana1303 ....ide Vám vytlačiť potvrdenie DPFO A z portálu FS????,
    skúšala som, mne to nejde.......
    prosím poradí niekto???..........
      zbaliť

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    Vypisovala som teraz priznanie typ A cez e-dane Java a hľadám potvrdenie o podaní a to tam nikde nie je, tak neviem odkiaľ to vytlačiť.
    13 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Vytlačiť si ho môžeš tu, ale vypísať len ručne

    https://www.finance.gov.sk/Component...cumentId=10751
    Dada No to mi je jasné, že sa prázdne vytlačiť dá. Ale minulý rok sa to dalo pekne vytlačiť. Taká polovičná robota.
    veronikasad Stiahni si elektronické tlačivá z KROSu, tam taký problém nie je (sú pre 10 zamestnancov bezplatné)
    Dada Ako fajn, že si stiahnem KROS a tam budem vypisovať. Ale už mám okrem e-dane windows, e-dane java, portálu FS mať ešte aj KROS? To taká robota na 4 veci :-(((( A nič poriadne nefunguje.
    IVETA N na edane windows budu v priebehu tohto týždňa zistila som to na facebooku zo stránky FS . To by bolo kruté keby to tam nedali .Nie je to tak že cez jawu
    edane zasielajú iba tí, ktorí zasielajú ZEPOM ?
    tuta jedine priamo cez stránku FS v katalógu elektronických dokumentov, je tam tlačivo a tam si môžeš aj vytlačiť potvrdenie. Edane jawa túto možnosť zatiaľ nemajú
    IVETA N opravujem sa cez e dane wind.nebudú .jeden den napišu , že ano a druhý že nie ...
    cacka Ako stiahnem tie e-dane java...vôbec mi to nejde (
    kn-alka ...mimo témy.... prezradí mi niekto, že ten, kto nemá el.podpis ani ZEP - ako má vlastne podať DP, keď ho nechce vypisovať ručne?
    Dada Rovnako ako tým, čo vypisuješ, keď posielaš elektronicky, ale s tým rozdielom, že to nepošleš, ale si to vytlačíš.
    kn-alka však aj tak to robím, lebo iný spôsob som zatiaľ nenašla ..... len zasa tí hore nepremýšľajú
    maped dadulo, je to fakt na figu-máš pravdu je to blbý portál
    kn-alka na portáli finančnej správy sa už dajú vyplniť daňové priznania aj bez prihlásenia.
      zbaliť

    nevie niekto kedy budú v e-daniach tlačivá na DP r.2013?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.