Zavrieť

Porady

Nevie niekto poradiť kde kúpiť lacné interiérové dvere so zárubňami?

Potreboval by som kúpiť lacné interiérové dvere s drevenými zárubňami takže keby niekto vedel kde v Ba také zoženiem tak poradte prosím.

Na jednej izbe a na kúpeľni mám ešte pôvodnú kovovú zárubňu (na ostatných izbách mám zárubňu už odstránenú) a chcel by som sa spýtať či ju musím vybúrať (čo by som nerád pretože by som zničil plávajúcu podlahu) alebo či existujú aj také drevené dvere s drevenou zárubňou ktorá by sa len na tú oceľovú zárubňu nasadila.
Usporiadat
lusielaL lusielaL

lusielaL je offline (nepripojený) lusielaL

My sme kupovali dvere so zarubnami niektore v Baumaxe,ale potom dalsie za lepsiu cenu v Merkury markete.Nie je to prave drevo samozrejme ale zatial sme spokojni.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Genesis.SVK Genesis.SVK

Genesis.SVK je offline (nepripojený) Genesis.SVK

lusielaL Pozri príspevok
My sme kupovali dvere so zarubnami niektore v Baumaxe,ale potom dalsie za lepsiu cenu v Merkury markete.Nie je to prave drevo samozrejme ale zatial sme spokojni.
No ja som tam bol pozrieť lenže ja chcem dať za dvere so zárubňou maximálne 110 Eur a tam sa ceny pohybovali ďaleko nad. Ja nepotrebujem nejaké extra luxusné ani prehnane kvalitné ... taký priemer
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

CASTORAMA PL, alebo Merkury market ale v Poľsku

jednoznačne najlepšie je isť do Poľska , aj niekoľko sto km (!)

Ak kupiš niekoĺko dverí tak sa to iste oplatí.
0 0
Genesis.SVK Genesis.SVK

Genesis.SVK je offline (nepripojený) Genesis.SVK

Laco-monter Pozri príspevok
CASTORAMA PL, alebo Merkury market ale v Poľsku

jednoznačne najlepšie je isť do Poľska , aj niekoľko sto km (!)

Ak kupiš niekoĺko dverí tak sa to iste oplatí.
Problém je že ja nemám auto takže som odkázaný na lokálne zdroje. Aj keby som mal, tak také dvere do normálneho auta nedostanem. Keby som mal väčšie auto tak by som išiel kúpiť dvere do maďarska bo tam majú tiež ďaleko lacnejšie ako na slovensku.

Potrebujem proste predajcu tak aby som to mohol kúpiť v Bratislave.
0 0
lusielaL lusielaL

lusielaL je offline (nepripojený) lusielaL

Genesis.SVK Pozri príspevok
No ja som tam bol pozrieť lenže ja chcem dať za dvere so zárubňou maximálne 110 Eur a tam sa ceny pohybovali ďaleko nad. Ja nepotrebujem nejaké extra luxusné ani prehnane kvalitné ... taký priemer
Takze podla mna Ti zostava ten Merkury.Nase dvere stali 49 eur a zarubna tiez tak nejak.Ale rozdiel môze byt v tom ze nase su fakt najlacnejsie lebo su foliovane.Dyhovane su drahsie.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Genesis.SVK Pozri príspevok
Potreboval by som kúpiť lacné interiérové dvere s drevenými zárubňami takže keby niekto vedel kde v Ba také zoženiem tak poradte prosím.

Na jednej izbe a na kúpeľni mám ešte pôvodnú kovovú zárubňu (na ostatných izbách mám zárubňu už odstránenú) a chcel by som sa spýtať či ju musím vybúrať (čo by som nerád pretože by som zničil plávajúcu podlahu) alebo či existujú aj také drevené dvere s drevenou zárubňou ktorá by sa len na tú oceľovú zárubňu nasadila.
za 4 ks drevených interierových dverí s drevenými zárubňami od českého výrobcu som v júni t.r. zaplatila v jednej prievidzskej firme 1048 €. Cena je vrátane dovozu, montáže a kovania. Odstránenie kovovej zárubne robila stavebná firma, ktorá robila rekonštrukciu bytu.

Dvere samotné 49,79€ + drevená zárubňa 103,40€. Dvoje boli presklene, tam je cena dverí 92,94€
3 0
Genesis.SVK Genesis.SVK

Genesis.SVK je offline (nepripojený) Genesis.SVK

veronikasad Pozri príspevok
za 4 ks drevených interierových dverí s drevenými zárubňami od českého výrobcu som v júni t.r. zaplatila v jednej prievidzskej firme 1048 €. Cena je vrátane dovozu, montáže a kovania. Odstránenie kovovej zárubne robila stavebná firma, ktorá robila rekonštrukciu bytu.

Dvere samotné 49,79€ + drevená zárubňa 103,40€. Dvoje boli presklene, tam je cena dverí 92,94€

ja nepotrebujem pravé drevene dvere ... mne by stacila aj nejaka imitacia dreva ale ani to nemusi byt ... proste tam potrebujem dvere so zarubnami, ale aby boli lacne a aspon trochu pekne
0 0
Erika686 Erika686

Erika686 je offline (nepripojený) Erika686

Veronika, prosim ta mozes mi dat nejaky kontakt na tu firmu? Cena sa mi zda neuveritelna. Dakujem
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nechcem robiť reklamu - ak má niekto záujem, kontakt pošlem cez SS
0 0
SamuelG SamuelG

SamuelG je offline (nepripojený) SamuelG

Genesis už si niekde kúpil tie dvere so zárubňami? Ak áno tak kde?

Tiež potrebujem dvoje dvere so zárubňami ale hlavne lacné. Nevie niekto poradiť obchod alebo stránku na internete kde by som mohol kúpiť dvere so zárubňou tak do 3000 korún.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Za slovenské koruny už nikde žiadne dvere nekúpiš ...
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Genesis.SVK Pozri príspevok
Potreboval by som kúpiť lacné interiérové dvere s drevenými zárubňami takže keby niekto vedel kde v Ba také zoženiem tak poradte prosím.

Na jednej izbe a na kúpeľni mám ešte pôvodnú kovovú zárubňu (na ostatných izbách mám zárubňu už odstránenú) a chcel by som sa spýtať či ju musím vybúrať (čo by som nerád pretože by som zničil plávajúcu podlahu) alebo či existujú aj také drevené dvere s drevenou zárubňou ktorá by sa len na tú oceľovú zárubňu nasadila.
Na mieru, Ti urobia hocičo,aj obložkovú zárubńu namontovanú na kovovú zárubńu, akurát, že orežú závesy a samozrejme zárubńa bude užšia.
0 0
Genesis.SVK Genesis.SVK

Genesis.SVK je offline (nepripojený) Genesis.SVK

SamuelG Pozri príspevok
Genesis už si niekde kúpil tie dvere so zárubňami? Ak áno tak kde?

Tiež potrebujem dvoje dvere so zárubňami ale hlavne lacné. Nevie niekto poradiť obchod alebo stránku na internete kde by som mohol kúpiť dvere so zárubňou tak do 3000 korún.
Ešte som nekúpil žiadne. Doposiaľ som nenašiel nič lacnejšie ako 200 euro za jedny dvere so zárubňou a ešte to aj škaredé.
139 euro za fóliované dvere + zárubňa a 50 euro montáž a dovoz a 16 euro klučka. Keď si zoberieš že máš dať minimálne 200 euro za jedny blbé dvere tak na to sa ja môžem vykašlať. To tam dám zašúpačky za 40 euro a namontujem si ich tam zadarmo.
0 0
SamuelG SamuelG

SamuelG je offline (nepripojený) SamuelG

tak ja tam zašúpačky dať nemôžem ... do spálne sa to nehodí ... to by som mohol dať max tak na kuchyňu ... ale ja to neverím že nie sú nejaké lacné poľské dvere aj tu na slovensku ... to sa mám vážne trepať kvôli jedným blbým dverám do poľska?
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ja som napriklad dala zrenovovat stare dvere, na celom dome z toho dovodu, ze sme uz namali nervy sekat ocelove zarubne, keby sme dali obvlozkovat, tak by sa nam zasa zuzil prechod a to sme nechceli, tak sme to vyriesili takto, mam imitaciu dubu a nacela dom : 2 x 2 dvojkridlove, 7 x jednokridlove nas v prepocte vyslo cca na stare koruny aj so zarubnami do 90 000,-SK, aj s kluckami, zamkami,renovaciou pantov.Je to sice potiahnute foliou, ale velmi pevnou a dost odolnou voci buchnutiu a pod. Dokonca mame psika a ani ten im neublizi.
0 0
Genesis.SVK Genesis.SVK

Genesis.SVK je offline (nepripojený) Genesis.SVK

No ja neviem ja si v najhoršom prípade pôjdem do merkury marktetu alebo baumaxu a kúpim tam tie ich akciove dvere aj so zarubňami. Myslím že lacnejšie v Ba už nezoženiem.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Co mam ja prehlad z konca minuleho roka, tak urcite nie, ostava baumax a akcia.
0 0
Genesis.SVK Genesis.SVK

Genesis.SVK je offline (nepripojený) Genesis.SVK

VieraPopluharova Pozri príspevok
Co mam ja prehlad z konca minuleho roka, tak urcite nie, ostava baumax a akcia.
prepač ale moc som nerozumel tomu čo si napisala. Čo tým myslíš že baumax a akcia?

Inak aby som dodal tak aj v hornbachu maju akciu na dvere s rámom niečo podobne ako v Baumaxe. Ale že by to boli nejakú úžasne dvere to sa neda povedať ale tak nič lacnejšie som nezohnal.
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
My sme kupovali cez net odtiaľto:

http://www.interprodukt.sk/

a sme spokojný, len sme si ich namontovali sami.
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

SamuelG Pozri príspevok
tak ja tam zašúpačky dať nemôžem ... do spálne sa to nehodí ... to by som mohol dať max tak na kuchyňu ... ale ja to neverím že nie sú nejaké lacné poľské dvere aj tu na slovensku ... to sa mám vážne trepať kvôli jedným blbým dverám do poľska?
Nemusiš, poľský obchod je Merkury market Rožňavska 26 BA, ale ak Ti nevyhovuje, tak klikni na net a najdi najbližšie k Tvojmu bydlisku..tam si isto vyberieš
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať