Zavrieť

Porady

Nevie niekto poradiť kde kúpiť lacné interiérové dvere so zárubňami?

Potreboval by som kúpiť lacné interiérové dvere s drevenými zárubňami takže keby niekto vedel kde v Ba také zoženiem tak poradte prosím.

Na jednej izbe a na kúpeľni mám ešte pôvodnú kovovú zárubňu (na ostatných izbách mám zárubňu už odstránenú) a chcel by som sa spýtať či ju musím vybúrať (čo by som nerád pretože by som zničil plávajúcu podlahu) alebo či existujú aj také drevené dvere s drevenou zárubňou ktorá by sa len na tú oceľovú zárubňu nasadila.
Usporiadat
charonme charonme

charonme je offline (nepripojený) charonme

veronikasad Pozri príspevok
za 4 ks drevených interierových dverí s drevenými zárubňami od českého výrobcu som v júni t.r. zaplatila v jednej prievidzskej firme 1048 €. Cena je vrátane dovozu, montáže a kovania. Odstránenie kovovej zárubne robila stavebná firma, ktorá robila rekonštrukciu bytu.

Dvere samotné 49,79€ + drevená zárubňa 103,40€. Dvoje boli presklene, tam je cena dverí 92,94€
Aj ja si prosim kontakt (nedovoli mi to poslat SS)

EDIT: takze nakoniec to neboli drevene zarubne, ale drevotrieskove
Naposledy upravil charonme : 13.03.12 at 09:36
0 0
gtmiro gtmiro

gtmiro je offline (nepripojený) gtmiro

veronikasad Pozri príspevok
za 4 ks drevených interierových dverí s drevenými zárubňami od českého výrobcu som v júni t.r. zaplatila v jednej prievidzskej firme 1048 €. Cena je vrátane dovozu, montáže a kovania. Odstránenie kovovej zárubne robila stavebná firma, ktorá robila rekonštrukciu bytu.

Dvere samotné 49,79€ + drevená zárubňa 103,40€. Dvoje boli presklene, tam je cena dverí 92,94€
Trosku oneskorene, ale nemohla by si mi prosim poslat kontakt na tu Prievidzku firmu... ? Prerabam nedaleko chalupu a budem menit vsetky interirove dvere... SS. Vdaka.
0 0
Design 4 House Design 4 House

Design 4 House je offline (nepripojený) Design 4 House

Ahojte.

No určite sa dajú zohnať dvere lacnejšie ako 200 € aj s montážu aj s kovaním. Avšak za túto cenu nečakajte drevo! Najlacnejšie dvere sú fóliované a za ceny okolo 130 € nečakajte nič iné! Drevené masívy súniakoľko násobne drahšie. Preto sa treba rozhodnúť drevo, alebo cena. Tiež sú ďalšie cesty ako lamino, dýha.... Ale ceny sú okolo tých 200 € vyššie približne. kľučka je pri cene dverí bagateľ.
0 0
2v1 2v1

2v1 je offline (nepripojený) 2v1

My sme kupovali u 2v1 tiez celkom spoko..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
2v1
My sme kupovali u 2v1 tiez celkom spoko..
Sekáč s rybičkami s hodinkami na plutve , ktoré potrebujú minerály , aby sa mohli odviezť do nehnuteľnosti s poľskými dverami a podlahami ...
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
2v1
My sme kupovali u 2v1 tiez celkom spoko..
Však áno - výrobca INVADO:
Dvere INVADO
tradičný poľský výrobca dverí a zárubní INVADO sídliaci v meste Ciasna.
A tu je váš dodávateľ - výrobca (Invado)
http://www.dverepodlahy.sk/dverepodl...rubna-a-klucka
0 0
felix1 felix1

felix1 je offline (nepripojený) felix1

ja
Daj si do vyhladavaca renovacia dveri .
0 0
janab121 janab121

janab121 je offline (nepripojený) janab121

My Invado neodporúčame. V lete sme od nich brali šesť dverí zo zárubňou a z toho tri dvere prišli poškodené. Reklamáciu nam neuznali.
Takže ďakujeme veľmi pekne poľským vyrobcom.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať