Zavrieť

Porady

Nezaplatena DPH za jeden mesiac a dan z prijmu PO

Nemam uhradenu dph za jun (cca 1000 eur) a zial aj dan z primu (960 eur). Cakal som z danoveho uradu daku vyzvu na uhradu, ale zatial nic neprislo - ani na DPH (mimichodom platca uz nie som) ani na dan z prijmu. Je mi to cudne. Chcem sa spytat - ako rychlo reaguje DU z exekutorom? Obavam sa, aby mi zo dna na den nezablokovali firemny ucet. Neuhradenu DPH je cca 4 mesiace, dan z prijmu 2. Rozymslal som aj nad splat. kalendarom, ale vraj tam musim niecim rucit (nemam cim). Prosim da sa este dako postupovat? Dakujem a neukamenujte ma.
6 komentárov     zbaliť
veronikasad kontaktuj správcu dane, lebo sa naozaj môže stať, že budeš mať exekúciu na účte.
siburnik ahoj, zavolam tam v pondelok. len preco neposlali ziadnu vyzvu? uz sa mi stalo ze som mal nezaplatenu DPH, prisla vyzva, uhradil som do 15 dni. potom prisli uroky z omeskania par eur. Teraz su ticho
veronikasad Možno kvoli dovolenkám, určite na teba nezabudli. Ak nechceš mať problémy s exekútormi, rýchlo konaj ...
siburnik jasne budem, hned v pondelok zavolam... da sa s nimi aj normalne dohodnut ludsky?
veronikasad Pokial budeš chcieť nedoplatky na splátky, o tom nemôže rozhodnúť správca dane ... Ak v krátkom čase slúbiš úhradu a ešte nezačalo exekučné konanie, tam by si mohol uspieť
siburnik nedoplatky na splatky su podmienene rucenim niecim, zial nemam cim rucit. oki zavolam v pondelok, snad sa bude dat cosi vyriesit
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Nezaplatena DPH za jeden mesiac a dan z prijmu PO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.