Zavrieť

Porady

Výroba puzzle + gravírovanie

Dobry den,
chystam sa do podnikania, nakup gravirovacieho stroja, výroba puzzle, obrábanie inych materialov. Co sa tyka Slovenska, vedeli by ste mi poradit nejake odberatelske firmy, niekoho na uvod ?
V resp. viete mi poradit ako to vyzera na nasom, pripadne Ceskom, Madarskom trhu v oblasti gravirovania a vyrabania klasickeho puzzle ? Myslim aka je konkurencia.

Dakujem pekne, uvitam vsetky odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    nič v zlom, ale nejaký prieskum trhu, odbytové kanály, stav konkurencie, nákladovosť... atď. by si mal riešiť pred začatím businessu, nie až keď kupuješ stroje. Na Slovensku je veľa "podnikateľov" s výrobnými strojmi zapadnutými prachom v garáži a utopenými peniazmi, takí väčšinou predávajú nové stroje za 50% ceny niekde na bazos.sk

    Fofo48 je offline (nepripojený) Fofo48

    Fofo48
    mattto Pozri príspevok
    nič v zlom, ale nejaký prieskum trhu, odbytové kanály, stav konkurencie, nákladovosť... atď. by si mal riešiť pred začatím businessu, nie až keď kupuješ stroje. Na Slovensku je veľa "podnikateľov" s výrobnými strojmi zapadnutými prachom v garáži a utopenými peniazmi, takí väčšinou predávajú nové stroje za 50% ceny niekde na bazos.sk

    preto si treba doslovne vsimat co som napisal "chystam sa" to moze trvat aj pol roka "chystat sa" nepatrim k tej skupine aby som nieco kupoval a nevedel o tom vobec nic

    Výroba puzzle + gravírovanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.