Zavrieť

Porady

Vyroba puzzle

Zdravim, radi by sme vyrabali puzzle a potrebujeme poradit co vsetko na to potrebujeme, stoj na vysekavanie (typ, ...kde ho kupime atd, ), aka gramaz papiera sa pouziva, typ, folie...Uvitam kompletnu pomoc za co budem velmi vdacny.Postup prace...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    galmar je offline (nepripojený) galmar

    galmar
    ja by som zasa uvitala pomoc pri vyrobe drevenych detskych kociek s obrazkom.
    ...kto je ochotny vyrobit kocky, kto zasa patricne nastriekat farbu, alebo vyrobit nalepky s obrazkom na kocky....

    Vie niekto poradit?

    Dakujem

    stefpo je offline (nepripojený) stefpo

    stefpo
    galmar Pozri príspevok
    ja by som zasa uvitala pomoc pri vyrobe drevenych detskych kociek s obrazkom.
    ...kto je ochotny vyrobit kocky, kto zasa patricne nastriekat farbu, alebo vyrobit nalepky s obrazkom na kocky....

    Vie niekto poradit?

    Dakujem
    Zdravým, vyrobiť kocky aj puzzle, drevené hračky ,alebo iné výrobky z dreva nieje problém.
    Poznám ( otec ) jedného kto by to mohol vyrábať ( zvažuje nad živnosťou ) a zháňa potencionálnych odberateľov. ( predbežný prieskum trhu )

    O čo vám konkrétne ide?
    Mohol by vám dodávať polotovar ( drevené kocky )
    ak chcete vyrábať aj puzzle tam je výroba trochu komplikovanejšia ale nieje problém sa dohodnúť.
    Je možnosť aj vlastné návrhy či už skriniek, hračiek, puzzli alebo rôznych výrobkov z dreva.

    ak máte záujem kludne ma kontaktujte
    stefpo Pozri príspevok
    Zdravým, vyrobiť kocky aj puzzle, drevené hračky ,alebo iné výrobky z dreva nieje problém.
    Poznám ( otec ) jedného kto by to mohol vyrábať ( zvažuje nad živnosťou ) a zháňa potencionálnych odberateľov. ( predbežný prieskum trhu )

    O čo vám konkrétne ide?
    Mohol by vám dodávať polotovar ( drevené kocky )
    ak chcete vyrábať aj puzzle tam je výroba trochu komplikovanejšia ale nieje problém sa dohodnúť.
    Je možnosť aj vlastné návrhy či už skriniek, hračiek, puzzli alebo rôznych výrobkov z dreva.

    ak máte záujem kludne ma kontaktujte
    Dobrý deň, potrebovala by som niekoho kto by mi dodával kocky z dreva a tiež guľky rôznych rozmerov a ihlany.no a tiež ma zaujíma ako vyrobiť puzzle z dreva?či existujú nejaké šablóny...Chcela by som vedieť či by sme sa s Vašim otcom mohli nejako dohodnúť,(odkiaľ vlastne ste?) Zatiaľ ďakujem

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    skús dotyčnému napísať odkaz do profilu, pretože si reagovala na tému, ktorá bola naposledy "živá" v marci 2010, alebo počkaj na iné príspevky

    stefpo je offline (nepripojený) stefpo

    stefpo
    o aké puzzle máte záujem, plochá doska a na to obrázok alebo nejaká komponenta ktorá sa bude skladať ako puzzle?
    vyrábame aj puzzle fotografiu v spolupráci z jednou fotografkou ( ona nafotí a my vyrobíme puzzle ) dalej vyrábame fotorámiky ako puzzle a je možné ich rôznorodo kombinovať a tým zostaviť vlastný štýl fotografického obrazu.

    kocky sú klasické drevené a následne obrúsené na rozmer. na takúto zostavu si potom zákazník naliepa vlastné obrázky, a aj si ich narezáva.
    Rozmer je možné zadať vlastný ako aj počet kociek, taktiež je možné mať takto spravený set napríklad 12ks v jednej škatuľke z odsúvacím alebo privieracím vrchnákom, pravdaže taktiež z dreva.

    ohľadom guliek a ihlanov to sme zatiaľ nerobili, chcelo by to viac info a parametre.
    Inak sme z Prievidze.
    Výroba puzzli je buď na stroji ( drahšia verzia ) alebo vypilovaní na "špeciálnej" pílke a cez šablónu. (jednoduchšia na výrobu a lacnejšia )

    pokiaľ máte nejaké otázky môžete ma kontaktovať súkromnou poštou. poprípade v tejto téme.
    Naposledy upravil stefpo : 26.11.10 at 14:26
    k004-1.jpg  
    Obrazok 360maj.jpg  
    Obrazok 367mnb.jpg  
    aa.jpg  
    1/1

    wrc je offline (nepripojený) wrc

    wrc
    stefpo: ja planujem v najblizsej dobe rozbehnut predaj fotopuzzle ... cloveka, ktory mi vytlaci velkoformatovu fotku a da na puzzlovy karton mam ... problem je, ze vo svojom okoli (Trencin) nemozem zohnat cloveka/firmu, ktora by mi to puzzle vysekla ... vsetci tu v okoli robia len maloformat - max do A3 ... ja by som potreboval vyrabat aj A0 (1000dielikov) alebo A01(2000dielikov) ... cize vsetko by som dodal, potrebujem cisto len vyseknut tu kartonovu platnu ...
    marek kk Mas este zajem o tie puzzle nebolsom dlho a az teraz som si vsimol tuto reakciu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.