Zavrieť

Porady

čo spôsobuje bolesť hlavy nad obočím?

Zdravim, v poslednom dobe som bol prechladnutý a už 2-3 dni ma strašne bolí hlava. Mám pocit akoby mi niekto tlačil nad pravým obočím. Po použití Ibuprofen bolesť zmizne, ale ráno sa vždy objaví. Zabolí ma aj pri dotyku koreňa nosu. Doteraz mi tiekla z nosa, ale odvtedy ako ma bolí hlava už to prestalo. Prosim help...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Určite máš upchaté dutiny.

    cacka je offline (nepripojený) cacka

    účtovník, mzdár cacka
    Aj my používame niečo podobné ako taiko...a musím veeeľmi pochváliť.
    http://www.rhinohorn.sk/

    Ešte dopĺňam....vôbec to nie je nepríjemné, môj 10 ročný syn to zbožňuje, lebo po tom čo mu vylezie z nosa, tak sa mu super dýcha.
    sol-neti.jpg  
    taiko no super, uz som myslel, ze ma tu vysmeju , ale vidim, ze jala-neti sa uz aj k nam dostalo. Netreba kvapky, kremiky, lieky. Nehovorim, ze je to vseliek, ale jednoznacne to pomaha s dutinami

    Príroda je offline (nepripojený) Príroda

    Príroda
    Zdravím, ja mám problémy s dutinami už 20 rokov, boli aj operované a najlepším pomocníkom mi je voda vincentka, pokiaľ nie sú veľké problémy, príp. horúčka. Používam obyčajnú veľkú striekačku z umelej hmoty . Do nej si naberiem vincentku - musí byť odstáta, studená a čerstvá dráždi, dutiny preplachujem tak ako je opísané pri kanvičke. Je to jednoduché , nahnúť sa nabok nad umývadlo, streknúť vodu do jednej dierky a druhou by mala vytekať, ak ide ťažko, nahnem sa hore otočím pomaly hlavou a potom sa zohnem a ide to ľahšie, treba skúšať a riadiť sa svojimi pocitmi, preventívne to funguje a zvyknete si na to ako umývanie zubov, pri väčších problémoch je treba vyhľadať lekára, ale prevencia a doliečenie je to dobré a odporúčam.

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    skus si dutiny precistit pomocou jala-neti. Info najdes
    tu http://www.jalanetipot.com/

    Ja mam taku konvickuod nich, ale pomoze aj taky ten dzbanok z kupelov . Je na prvy krat trosicku neprijemne, ale v pohode sa to da zvladnut. Mne zena hovori , ze aj menej chrapem, ked si prefuknem trubky . A okrem toho to vraj ma aj ine ucinky, lebo v nose je velmi vela nervovych zakonceni. NA tej stranke je vsetko pekne popisane, vratane skusenosti, pozitiv aj negativ.

    katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

    katka 23
    skús ešte pred návštevou krčného prepláchnuť dutiny - potiahnutím mierne slanej vlažnej vody do nosa alebo proste si do nosa nakvapkať slanú vodu a v lekárni dostať dobrý sirup na uvoľnenie hlienov SINUPRET, mne toto osobne pomáha

    čo spôsobuje bolesť hlavy nad obočím?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.