Zavrieť

Porady

Pecenie domacich kolacov

Dobry den, vedel by mi niekto prosim vas poradit, co treba splnat aby som mohla cez e-shop predavat doma pecene kolace. Potrebujem aby som splnila zakonom vsetky podmienky. Hlavne hygienicke ak su tam nejake specialne predpisy. Chcem si byt ista, ze mi nepridu vyrubat pokutu len preto ze som nieco nevedela. dakujem
Usporiadat
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

chana03, nechapem co je na mojej odpovedi neuzitocne. co cakas, ze ti tu da niekto podrobny navod? podnikanie nie je o tom, ze ti niekto naserviruje co potrebujes a ty podnikas.
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
avalik
chana03, nechapem co je na mojej odpovedi neuzitocne. co cakas, ze ti tu da niekto podrobny navod? podnikanie nie je o tom, ze ti niekto naserviruje co potrebujes a ty podnikas.
...sa čuduješ ???
...šak je
chana03 11.03.09 14:37
A co v pripade, ze som na rodicovskej dovolenke a chcem si zalozit zivnost.

chana03 12.03.09 10:11
Dobry den, tak kedze mi tu nikto neodpovedal a ja som potrebovala info rychlo, lebo som bola nedockava
Zázraky sa očakávajú okamžite , nemožné do troch dní ???


Poznámka :



P.S.:
...samozrejme , očakávam " neužitočné " ...
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
chana03
Dobry den, vedel by mi niekto prosim vas poradit, co treba splnat aby som mohla cez e-shop predavat doma pecene kolace. Potrebujem aby som splnila zakonom vsetky podmienky. Hlavne hygienicke ak su tam nejake specialne predpisy. Chcem si byt ista, ze mi nepridu vyrubat pokutu len preto ze som nieco nevedela. dakujem
No asi by si potrebovala "vyrúbať"
1 0
chana03 chana03

chana03 je offline (nepripojený) chana03

Dakujem. Ste super!!!!
0 0
danielmagda danielmagda

danielmagda je offline (nepripojený) danielmagda

treba zivnost
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať