Zavrieť

Porady

Masazne zariadenie

Dnes som mal moznost odskusat toto zariadenie:
http://www.amazon.com/dp/B003P5JV0W/...SIN=B003P5JV0W

Da sa uplne porovnat s maserom. Vynikajuce zariadenie, len neda sa objednat do SR, len v ramci USA.

Vedeli by ste poradit nieco podobne, alebo co pouzivate Vy a myslite si ze je dobre?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Mám taký vankúš a predsa chodím k masérovi každý utorok. Ubezpečím ťa, že sa to nedá porovnať.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Neviem, ale asi dobrú masérku /maséra/ to nenahradí. Skúsený masér aj posúdi prípadný nález na chrbtici a podľa toho postupuje pri masáži.

    Tiež je vynikajúce bankovanie, ktoré uvoľní zablokovanú chrbticu. Samozrejme niekedy sa nemôže vykonávať / napr.riedení pacienti/.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    rado3105 Pozri príspevok
    Dnes som mal moznost odskusat toto zariadenie:
    http://www.amazon.com/dp/B003P5JV0W/...SIN=B003P5JV0W

    Da sa uplne porovnat s maserom. Vynikajuce zariadenie, len neda sa objednat do SR, len v ramci USA.

    Vedeli by ste poradit nieco podobne, alebo co pouzivate Vy a myslite si ze je dobre?

    Skoro na každej výstave ho mávaju, naposledy som ho videla v Inchebe. Je fajn., ale s masérom sa porovnať nedá

    ivantt je offline (nepripojený) ivantt

    obyčajný človek ivantt
    Priatelu, musim ta sklamat... rukam masera sa nevyrovna ziadny prístroj. Masér ti najde kazdy problem ale nejaky stroj nie. Maser ti dokonca napravi aj stavceky ale stroj nie. V neposlednom rade maser ma cit a srdce ale stroj nie. Nie je dôlezite ze na nieco vyklepe a vytrasie ale ze ti odstrani problemy. Dokonca niektore stroje viac poškodia nez pomozu... ked si stuhnuty a sadnes na to tak ti môze povyhadzovat stavce. A zablokovanú krcnu chrbticu ti to veru neuvolni.
    Dobry den. Ja som kupila mangelovi masážný vankúš Wellmax II s Jade vyhrievaním. Mangel má problémy so stuhnutou šíjou celé dni pracuje na PC a večer keď si zapne tento rehabilitačný prístroj tak sa mu ževraj ulaví. Ja som ho skúsila asi dva krát a myslím že je to dobrá pomôcka. Samozrejme že ruky maséra to nenahradí ale dovolme si každý deň maséra že? :-)
    Rozalka Každému pomáha to, čomu verí!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.