Zavrieť

Porady

Zivnost v maserskych sluzbach

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať,či viete niečo o tom,či sa dá založiť živnosť v masérskych službách,príp.či sa dá požiadať aj o podnikateľský zámer. Na Úrade práce mi povedali,že masáž sa nedá uviesť ako činnosť,ale nepochopila som,či do samostatnej živnosti alebo do toho podnikateľského zámeru. Ospravedlňujem sa za moju nevedomosť danej sféry a za Vaše odppvede ďakujem.
Naposledy upravil ivka70 : 13.06.16 at 09:43
3 komentárov     zbaliť
Mila123 spĺňaš kvalifikačné podmienky ???,
Disana Momentálne riešim masérsky kurz a potom idem riešiť ďalšie, takže ak budem mať kurz,budem myslím spĺnať a presne tak som to riešila aj s pracovníčkou úradu,že už keď budem mať kurz.
Mila123 je kurz akreditovaný MŠ SR? pokiaľ viem cca pred polrokom nebola žiadna možná akreditácia, resp. žiadna vzdelávacia spol. akreditáciu nemala pridelenú,,,,,,
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    pravdepodobne ste sa nepochopili..
    http://www.minv.sk/?maserske-sluzby-1
    nerozumiem čo znamená požiadať o podnikateľský zámer.. žiada sa o príspevok na samostatnú zárobkovú činnosť..
    http://www.upsvar.sk/sluzby-zamestna...?page_id=13191
    Naposledy upravil Žabinka : 13.06.16 at 09:43
    Disana Ospravedlnujem sa,myslela som ten prispevok na samostatnu zarobkovu cinnost. Pani mi povedala,ze sa tam masaz neda uviest ako cinnost,co som nepochopila.

    Zivnost v maserskych sluzbach

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.