Zavrieť

Porady

Nefungujúci Bluetooth- mobil s tabletom

Dobrý deň,
Chcem sa opýtať ako môžem upraviť tento problém? - Mám 8 Giga pamäťovú kartu na mobile ale keď chcem poslať fotku z mobilu do tabletu tak to nejde a ukazuje mi - Pamäť je plná vymažte niektoré súbory, pritom tam mám zhruba 4 fotky a 3 pesničky a málo kontaktov, aj keď som mala iba ten jeden jediný obrázok v mobile a nič iné tak mi to stále písalo..:/ Ale je zvláštne že z tabletu do mobilu to ide... Mohli by ste mi prosím poradiť ako sa to dá opraviť?m:/
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Píšeš - mám 8GB pamäťovú kartu. Ale to je externé úložisko (SD karta). Pokiaľ máš nastavené zdieľanie, alebo sťahovanie do pamäte mobilu/tabletu na interné úložisku (vnútorné) - môže sa to stať. Pretože tam sú všetky tie aplikácie, všetky bežiace procesy.
    Musíš v prijímacom zariadení nastaviť, KDE sa majú ukladať prijímané súbory/dáta.... nájdi si v tablete také zubaté koliesko a v tom to pohľadaj - kde sa to má ukladať.
    Niečo tomu podobné:

    Nefungujúci Bluetooth- mobil s tabletom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.