Zavrieť

Porady

Napojenie kontaktného mostíka v stykači

Potreboval by som vysvetliť ako je h-contact bridge namontovaný v stykači, ako sa tam zapája a ako je napojený na kábel, proste vysvetliť ako sa H-contact bridge napája na kábel.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    canbo je offline (nepripojený) canbo

    canbo
    Myslel som si ,že na stýkači ma nič neprekvapí . Snáď je to mojou zlou angličtinou.
    Skúste doplniť otázku o aký stýkač sa jedná - elektromechanický , elektronicky ,....poprípade typ .

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    V podstate - wooloo6 - kontaktný mostík v stykačoch NIE JE pripojený na žiadny kábel! Kontaktný mostík totiž (mechanickým, elektromechanickým, pneumatickým pohonom) PREMOSTÍ pevné kontakty. A na tie kontakty sú potom pripojené káble. Toto sa týka vo väčšine prípadov veľkých výkonových stykačov.
    Pre nízkonapäťové stykače môže byť varianta pevný + pohyblivý kontakt (teda už nie mostík). Ten pohyblivý kontakt je potom prepojený pomocou voľného pleteného vodiča .

    Napojenie kontaktného mostíka v stykači

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.