Zavrieť

Porady

Daňové priznanie PO-lízing

Ahojte, potrebujem straaasne surne poradit...

v daňovom priznaní PO, v III.časti A-položky, ktoré nie sú daňovými výdavkami, bol v minulom /2003/ roku v riadku 7 uvedený trvalý rozdiel medzi zaúčtovaným nájomným a limitom u osobných dopravných prostriedkov...
v DP PO za rok 2004 tento riadok vypadol, tak neviem ci mam tento rozdiel uviest do r. 18 alebo to tam uz vobec nedavat....
co vy na to?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

    Luckasari
    Tamarka, ale veď limit na automobily už neplatí ... automobily sa môžu už celé účtovať do nákladov, tie hranice zrušili

    tamara je offline (nepripojený) tamara

    tamara
    Luckasari, viem že limity sa už zrušili, len som nevedla ci to plati aj pre lizing, ktorý bol uzatvoreny v r. 2002...ked sa uctuje po starom, tak ma zaujimalo, ci nahodou aj toto neplati po starom....

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    takže N ktoré som si v roku 2002 pri kúpe auta na leasing rozčlenila na daňové a nedaňové, v roku 2004 tú alikvotnú čiastku pripadajúcu na rok 2004 budem mať plne uznateľnú?

    Daňové priznanie PO-lízing

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.