Zavrieť

Porady

Alfa - penazny dennik - problem s archivaciou

Zdravim,

mam nove pc a pokusala som sa archivovat firmu zo stareho pc a nasukat ju do noveho, co v podstate prebehlo hladko a vsetky data su tam kde maju byt ale pri pokuse tlacit penazny dennik ho vidim prazdny (na povodnom pc s povodnou instalaciu prazdny nie je) - nemyslim ze chyba vznikla pri zalohovani - skor to vyzera na chybu sw preto by ma zaujimalo ci s tym niekto ma podobne skusenosti alebo ci sa to niekomu podarilo obist - hrube skopcenie celej aplikacie a presunutie na miesto novej instalacie sa mi nezda moc koser - povazujem to za krajne riesenie

diki
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    a skúšala si napr. vytlačiť nejakú faktúru? teda najprv si ju ukázať na obrazovaku a potom tlačiť...robí ti to isté?

    marbed je offline (nepripojený) marbed

    marbed
    skusala a ...ono to uz bezi...asi to chcelo nejaky ten restart OS...uz sa da tlacit aj penazny dennik - diki moc za cas a ochotu

    p.s. tie windoze ma raz dozenu do blazninca

    Daja72 je offline (nepripojený) Daja72

    samouk - účtovník Daja72
    Ahoj, neviem, či ti poradím správne, ale vyskúšaj:
    Ak si zálohovala zo starého PC, hovoríš, že to bolo OK., ale v novom PC si treba vytvoriť normálne firmu., nestačí to iba stiahnuť zo starého., takže v starom máš Janka mrkvičku - firmu, založ si ju v novom pc a potom zálohuj dáta a uvidíš, že to pôjde. Ak nie tak potom sorry. /Ale myslím, že áno, ja som v januári riešila toto isté/

    anka1 je offline (nepripojený) anka1

    anka1
    Ahojte, potrebovala by som poradiť.
    Účtovala som tento rok spätne účtovníctvo za rok 2004. Keď som urobila uzávierku a prenos do roku 2005, tak som si všimla že v evidencii firiem (účtovníctva) mi namiesto roku 2004 dalo rok 2005 a roku 2005 dalo rok 2006. Ináč je všetko vporiadku. Peňažný denník mi tlačí za r. 2004. Neviete dá sa to nejako prepísať ten rok?

    anka1 je offline (nepripojený) anka1

    anka1
    anka1
    Ahojte, potrebovala by som poradiť.
    Účtovala som tento rok spätne účtovníctvo za rok 2004. Keď som urobila uzávierku a prenos do roku 2005, tak som si všimla že v evidencii firiem (účtovníctva) mi namiesto roku 2004 dalo rok 2005 a roku 2005 dalo rok 2006. Ináč je všetko vporiadku. Peňažný denník mi tlačí za r. 2004. Neviete dá sa to nejako prepísať ten rok?
    Už som to opravila Prepísala som databázu C/FA_ANKA.X04.

    Ďakujem

    Alfa - penazny dennik - problem s archivaciou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.