Zavrieť

Porady

Neoznamene pobudnutie na cudzom pozemku

Dobrý den, potrebovala by som poradiť. Na pár dni som bola odcestovana a tak som poprosila kamarata, aby mi polial zahradu . Tak sa aj stalo, ale po prichode domov som sa od susedov dozvedela, ze kamarat tam nechodil sam, ale so svojimi rodicmi a zdrziavali sa tam cele dni. ako keby boli doma.Samozrejme ze som o tom nevedela,a nesuhlasila by som s ich pritomnostou / rodicov kamarata/ v mojom dome a ani na mojom pozemku, keby mi bol dany fakt oznameni dopredu.
Je to porusenie domovej slobody?ak ano viete mi poradit ako napisat trestne oznamenie.dakujem za radu
3 komentárov     zbaliť
buchač Kontrolná otázka :

Nočník ešte stále visí na plote ?
vicktor A co zasoby v chladnicke, komore, pivnici?
Zanechali neporiadok po divokych zurkach?
Zahrada poliata ci sucha?
Oliwa Ak si chcela poliať záhradu, načo si mu dávala kľúče od domu? Vonku nie je zdroj vody či ako...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Máš zmluvu, kde ste si vymedzili povinnosti a práva, poskytnuté plnenia ? Máš aj niečo iné, ako teplý bonz od susedov, ktorý sa môže, ale nemusí celkom zakladať na pravde :? Všetko to je a bude len tvrdenie proti tvrdeniu...

    Začne to tým, že si bola "pár dní" odcestovaná. A potom, že sa tam zdržiavali celé dni... Ako to stihli ?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Nerieš takého hlúposti. Kamarátovi len povedz, nech tam nabudúce ani nepáchne.

    ... a je to vôbec kamarát?
    vicktor uz nie

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Nie, nie je.

    Ak by si aj podala trestné oznámenie a došlo by k súdu, tak aj ten najslabší obhajca obvineného kamaráta by toto obvinenie roztrhal na márne kúsky.

    Neoznamene pobudnutie na cudzom pozemku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.