Zavrieť

Porady

Skryté súbor na USBčku?

Ahojte,

mám 8 GB USBčko, a nemám na ňom nič, ale keď si dám vlastnosti, tak mi ukáže, že je voľné len 6,91 GB? Ako je to možné? Sú na tom USBčku nejaké skryté súbory, a ako docielim, aby mal ten USB kľúč zasa pamäť 8 GB?

Vopred vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Klikni pravé tlačidlo na ten USB ,daj vlastnosti a pozri na údaj kapacita ak sa začína na 8 xxx xxx xxx,tak je to v poriadku je to USB 8GB ,ale prepočtom by mal mať asi 7,5 GB.

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    niektoré operačné systémy vytvárajú kôš aj na USB kľúči. Možno pomôže vysypať kôš pri pripojenom USB

    iggy324 je offline (nepripojený) iggy324

    iggy324
    Ak máš napísané že kľúč má napr. 8GB, musíš automaticky počítať s tým že to presne takú kapacitu nebude mať. Áno, je to preto, že sú tam skryté súbory, ale sú to systémové súbory ktoré zabezpečujú funkčnosť USB kľúča.

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    8GB voľných na 8 GB kľúči nebude nikdy.

    - výrobci vždy berú že 1 GB je 1000 MB pričom to nie je pravda.
    Teraz je otázka, či sú výrobci normálni. je to všetko reklamná kampaň a zaužívané zvyky...

    - na jednotke USB môže byť nastavený "kôš".

    - na 16 GB kľúči mám celkovú kapacitu podľa vlastností jednotky 14,9 GB a ubezpečujem že je všetko tak, ako má byť...

    Skryté súbor na USBčku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.