Zavrieť

Porady

Kopirovanie suboru z notebooku na usb.

Dobry.Chcem sa opytat ci mi niekto moze poradit preco sa mi neda nakopirovat 20 Gb film z noteboku na 32 Gb usb?Usb kluc mam prazdny a naformatovany.Pise ze subor je prilis velky.Mam Windows 7.Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dodo65 je offline (nepripojený) dodo65

    dodo65
    Nie,mam ho naformatovany na NTFS.Syn mi povedal ze niekedy windows nedokaze nakopirovat tak velky subor.

    dodo65 je offline (nepripojený) dodo65

    dodo65
    Usb sa zobrazuje normalne.Male subory sa kopiruju bez problemov.Film je citatelny a uz som ho skusil aj zbalit v rar a stale sa neda kopirovat na uvedeny usb.Do vcera som nan kopiroval velke subory bez problemov.Neviem co sa deje.
    misoft ...ale USB kľúč naformátovaný v NTFS - FAT32 i pri sedmičkách povolí len do 4GB veľkosti i pri TC ako správca.

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    odpoveď je veľmi jednoduchá a triviálna.

    USB kľúč máš na 100% naformátovaný na FAT alebo FAT32, kde sa podporuje veľkosť súboru iba do 4 GB.

    Naformátuj znova USB kľúč na systém NTFS a problém bude vyriešený.

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    potom už iba skúšať, testovať, testovať....

    začal by som či je všetko v PC v poriadku v "správca zariadení".

    USB sa ti normálne zobrazuje, menšie súbory tam idú nakopírovať normálne?

    Je ten 20 GB súbor dobre čitateľný? skús ho prekopírovať v rámci tvojho interného disku z jedného miesta na druhé...
    a tak ďalej...

    skús ho pichnúť aj do ostatných USB portov v PC, či nie je chyba tam, napr. že na 1 port máš veľa "žravých" zariadení a nestíha napájať - toto sa mne deje u jedného portu v notebooku...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.