Zavrieť

Porady

Problem USB v Notebooku

Kamaratka ma taky problem vraj jej z ničoho nič prestali íst na jednej strane notebooku 2 usb ked dá správcu súborov tak má pri tých dvoch USB žltý trojuholník,cem sa spýtat ako by ste to riešili mňa napadlo že ich odinštalujem reštartnem pc a kedže sa jedna o win 7 home premium tak by si mala 7čka vyhladat ovládače sama len sa obávam aby nezostali natrvalo odinštalované prípadne druha možnost preinštalovat ovladače na usb Notebook je HP 620 a k tým ovládačom či by stačilo len chipsetove ovladače?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    postup pre wxp home:

    štart - ovládacie panely - výkon a údržba - systém - hardware - správa zariadení - radiče zbernice USB - aktualizovať ovládač

    na: radiče zbernice USB (ktoré svietia žlto+výkričník) - klik pravým tlačítkom myši a aktualizovať ovládač
    Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:35

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Vypni a vyber baterku.Potom po chvíľke vlož baterku , zapni a pozri si správcu.

    Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

    Maruška54
    Vlado40 Pozri príspevok
    Vypni a vyber baterku.Potom po chvíľke vlož baterku , zapni a pozri si správcu.
    ďakujem táto rada mi pomohla pri riešení môjho problému

    poobede som používala skener po jeho odpojení sa mi objavila hláška s výstražným trojuholníkom "zariadenie USB nebolo rozpoznané, znova ho zapnite a ak ho Windows znova nerozpozná zariadenie vymeňte" a ono stačilo len vybrať baterku
    Naposledy upravil Maruška54 : 27.01.11 at 17:33

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Mrgrabber Pozri príspevok
    Kamaratka ma taky problem vraj jej z ničoho nič prestali íst na jednej strane notebooku 2 usb ked dá správcu súborov tak má pri tých dvoch USB žltý trojuholník,cem sa spýtat ako by ste to riešili mňa napadlo že ich odinštalujem reštartnem pc a kedže sa jedna o win 7 home premium tak by si mala 7čka vyhladat ovládače sama len sa obávam aby nezostali natrvalo odinštalované prípadne druha možnost preinštalovat ovladače na usb Notebook je HP 620 a k tým ovládačom či by stačilo len chipsetove ovladače?
    NEboj sa, trvalo nezostanú odinštalované, pretože hardware bude stále prítomný - to by si ich musel fyzicky odpojiť na základnej doske. Takže odober ovládače a systém pri rozpoznaní zariadenia buď sám detekuje nový hardware a nainštaluje ovládače, alebo si treba nájsť ovládače k zákl. doske notebooku a nainštalovať ručne.

    Mrgrabber je offline (nepripojený) Mrgrabber

    pripadne mi napište na skypa moj nick: junior130000 ...viac Mrgrabber
    http://h20000.www2.hp.com/bizsupport...nvOID=4052#220

    z týchto ovládačov to bude ten chipset??? lebo ine k tomuto problemu su tam ani neni možno ešte Driver - Keyboard, Mouse and Input Devices

    Mrgrabber je offline (nepripojený) Mrgrabber

    pripadne mi napište na skypa moj nick: junior130000 ...viac Mrgrabber
    srska Pozri príspevok
    postup pre wxp home:

    štart - ovládacie panely - výkon a údržba - systém - hardware - správa zariadení - radiče zbernice USB - aktualizovať ovládač

    na: radiče zbernice USB (ktoré svietia žlto+výkričník) - klik pravým tlačítkom myši a aktualizovať ovládač
    aktualizovať ovládač som skúšal ale nešlo to musím ich odinštalovať a tak skúsiť a ma win 7 home premium

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Mrgrabber Pozri príspevok
    aktualizovať ovládač som skúšal ale nešlo to musím ich odinštalovať a tak skúsiť a ma win 7 home premium
    skús postup podľa:
    http://windows.microsoft.com/cs-CZ/w...rking-properly

    Mrgrabber je offline (nepripojený) Mrgrabber

    pripadne mi napište na skypa moj nick: junior130000 ...viac Mrgrabber
    no vyskytol sa zahadny problem vraj sa jej zapínal velmi dlho pc a tie usb zahadne funguju ale zase su vykričníky pri všetkých ostatných zariadeniach poradil som nech skontroluje pc či tam nieje vírus a vraj pc je čisté takže by to mohla byt softwarova chyba?

    Mrgrabber je offline (nepripojený) Mrgrabber

    pripadne mi napište na skypa moj nick: junior130000 ...viac Mrgrabber
    no vraj zse blutetoth ma žltú značku pri sebe

    epro je offline (nepripojený) epro

    epro
    Vlado40 Pozri príspevok
    Vypni a vyber baterku.Potom po chvíľke vlož baterku , zapni a pozri si správcu.
    <br><br>Tak táto rada pomohla aj mne. Diky! Akurát som nemusel pozerat správcu , ovladače sa nainstalovali a všetko uz ide ako "ako za starých cias"&nbsp;<br>PS. ja som dokonca ani nemal v správcovi pri usb portoch žlté vykričníky , ale stále mi vyskakovalo okno "zariadenie usb nerozpoznané".(not. HP 6730s)<br>Kazdopadne dik za dobrú radu!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.