Zavrieť

Porady

Ake mate skusenosti s poberanim ID na diagnozu F25.1. / obava z odobratia ID

ahojte, po 17 rokoch liecenia na depresiu a nasledne na F25.1. mi priznali ID 75%. Mam 49 rokov. Namiesto toho, aby som sa ukludnila, ma teraz stale prenasleduje myslienka ( to vyplyva z mojej choroby(, ze ked pojdem o 1 rok na LKP, tak mi ID vezmu, pripadne vyrazne znizia. Mate niekto skusenost s ID pri tejto diagnoze? Nezda sa mi realne /kedze stat musi setrit na vydavkoch / , aby mi ID ponechali az do starobneho dochodku. Moj stav je dlhodobo dost zly, nedovoluje mi zamestnat sa.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    pozri sa - ak máš určenú lekársku prehliadku už o rok - tak budú zisťovať, či sa zmenil, alebo nezmenil tvoj zdravotný stav. takže to zbytočne nerieš a neznervózňuj sa.
    Predpokladám, že aj pri zlepšení zdravotného stavu nepôjde o taký skok, žeby ti ID odobrali celkom. Možno o niečo znížia .
    takisto môžu zmeniť interval lekárskych prehliadok .
    A ak sa ti zdravotný stav zlepší - tak si predsa môžeš len gratulovať!

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Určite Ti dôchodok nezoberú,liečiš sa 17 rokov, takže isto ešte pretrvávajú nejaké zdravotné potiaže......nenervač sa,spôsobí Ti to ešte viac zdravotných problémov, pokiaľ si v starostlivosti lekárov, aj lekár by Ti mohol odpovedať na túto otázku, ako on vidí Tvoj zdravotný stav. Držím Ti palce, aby Tvoje zdravie poslúchalo a aby si bola v pohode.

    Ake mate skusenosti s poberanim ID na diagnozu F25.1. / obava z odobratia ID

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.