Zavrieť

Porady

Dôvera - tlačivo

Dozvedela som sa , že od 1.7.2005 platia nové tlačivá pre výkaz preddavkov na zdravotné poistné. Neviem či ide len o zmenu tlačiva pre poisťovňu Dôvera alebo budú mať všetky poisťovne zmenu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    endrju
    SUPÉÉÉÉÉR.

    Dátum platnosti od 1.7.
    Dátum poslednej modifikácie dokumentov 7.7.
    Ešte že existuje Porada. Asi by som bol "odkráčal" na budúci týždeň na dovolenku.:p
    Už som si myslel, že s programovaním tlačív bude do 1.9. kľud.

    V mene všetkých programátorov verejne ďakujem pracovníkom VZPD, že myslia na prísun práce pre programátorov v dovolenkovom období. Ich promptná reakcia na pokyn ÚDZS z 31.3.2005 by sa už mohla uchádzať asi aj o zápis do Guinessovej knihy rekordov.

    Dúfam, že programátori mi nevynadajú za to, že som si dovolil vysloviť "hromadné" poďakovanie.
    škoda hubu drať...a to nie som programátor...ja som len nudiaca sa mzdárka

    Janca je offline (nepripojený) Janca

    Janca
    Súhlasím s Tebou, že radšej poradu, avšak ododňa, keď ma z Dôvery vrátili, že mám starý výkaz tak pri hlásenej zmene zákona a ku klasickým termínom ako je koniec-začiatok roka alebo prechod 6.-7. mesiaca si pred vypísaním tlačív prebehnem ich stránky.
    Napr. teraz, keď som si bola vybavovať formulár E111 som zistila nový účet v ŠP pre VšZP a podobné pikošky.
    Taktiež, keď nesiem niečo na DU tak si vyobzerám všetky ich polepené steny, či tam nieje niečo nové.
    Asi tak.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Ja mám so svojou ZP Dôvera len dobré skúsenosti. To hovorím ako poistenec.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Tak ja som si na základe vašich príspevkov chcela stiahnuť tlačivo z ich internetovej stránky, ale nešlo to, písalo tam , že - iba na čítanie - a tak som zavolala na pobočku a tam ani nevedeli , že už je nové tlačivo. Mám vraj ešte mesiac počkať. A používať staré.

    Susan je offline (nepripojený) Susan

    Susan
    Ste super!!! Nenapadlo by ma pozriet si, ci nahodou nebudu nove tlacivka. Dakujem za info:-))

    Kimáková je offline (nepripojený) Kimáková

    Kimáková
    TO endrju:

    ale ta dovera ho na tu svoju stranku aspon dala. Ale taka spolocna ZP sa uz pretransformovala na a.s. a teda predpokladám, že by mala používať tlačivo podla vestnika c.2/2005 od 1.6.2005 a podla informácií zo SZP ani len netusia, kedy zacnu pouzivat nove tlacivo zodpovedajuce Vestniku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.