Zavrieť

Porady

Kde a ako sa vypína Nokia suite?

..kde a ako sa vypína Nokia suite???...mám to stiahnuté a fakt mi ide PC pomalšie....
Richard Akú verziu Windows používaš? Vylepši otázku.
Valcake Používam Win 7 ..a keď odinštalujem Nokia suite,cez aký program dostanem fotky do PC..nechcela by som dátovým káblom..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    odinstalovat alebo vypnut vpravo dole (W7) - pozri skryte ikony

    kope je offline (nepripojený) kope

    kope
    Klikni na tlacidlo Start - Run (Spustit) (pre Win XP) alebo do pola Search programs (Hledat...) (pre Win 7) , napis "msconfig" a spusti. Otvor zalozku s nazvom Startup (Po spusteni) a najdi riadok s nazvom "Nokia PC Suite". Ak zrusis fajocku na zaciatku tohto riadka a zmenu potvrdis tlacidlom OK, program sa ti nebude spustat pri starte. Pocitac nemusis restartovat hned po vyzve, mozes zvolit bez restartu.
    Ak ale PC Suite niekedy znova spustis rucne, toto nastavenie sa zas obnovi a musis to znova zrusit. Pozor na zmenu akehokolvek ineho parametra, ak ich nepoznas, nic ine nemen.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Zadaj príkaz MSCONFIG do príkazového riadku ktorý sa ti objaví pri kliknutí na tlačidlo ŠTART, viď obrázok.

    Zruš si PC Suite z programov ktoré sa ti automaticky štartujú. Určite tam nájdeš aj ďalšie ktoré až tak nepotrebuješ. Opatrne ale!
    turn_off_pcsuite.jpg  
    Valcake ..no výborne, mám Win7 a presne tak dostávam fotky do PC... a ten Total Commander je zadara?? Díky za rady...

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    Jednoducho v nastaveniach, aby sa nespušťal so systémom. Netreba žiadne komplikované zásahy do systému. Je to program ako ostatné s nastaveniami, treba si to len prečítať a nastaviť podľa svojich potrieb

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    W 8
    Klik na štart - ovládacie panely - odinštalovať program - označiť Nokia suite - odinštalovať

    Najlepšie riešenie , nakoľko henten program je o ničom...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik ani nie, ked ten program pouzivas
    buchač ...len raz som použil .....

    Prvý a posledný krát ....hehehe...
    ...a ťahal čáru z mašiny ...
    kope ty si len raz si pouzil, ale Valcake s nim mozno sem-tam zalohuje kontakty, kopci fotky do PC a pod...
    buchač ...to robím aj ja ....

    ...a veríš , že to zvládne Total Commander ???
    Zvládol viac typov Nokii , Motorolu a zvláda aj HTC !!!
      zbaliť

    Kde a ako sa vypína Nokia suite?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.