Zavrieť

Porady

Skype

Prosím, vie mi niekto objasniť jednu vec - je možné, že sa pri skypovaní namieša niekto z iného skypu??????????????? a vidím dva odlišné prostredia???????????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    Prosím, vie mi niekto vysvetliť, či je možné, aby sa pri skypovaní na monitore ukázali dve odlišné prostredia - jeden s kým skypujem a druhý v nejakej inej miestnosti???????????
    Ďakujem

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nerozumiem problému. Aké dve odlišné prostredia? Pokiaľ používaš tzv. videohovor -tak vidíš obraz protistrany a (ak máš zapnuté) svoj vlastný obraz. Ak je viacej účastníkov - je to tzv. videokonferencia. Inak Skype pracuje na princípe P2P - teda spojenie medzi dvoma (v prípade konferencie - viacerými) účastníkmi na základe volacieho skype mena (niečo ako telefónne číslo v normálnom telefóne).
    Inak sa nedá pripojiť, pokiaľ nepoznáš meno (teda "anonymne"). Okrem toho - hovory si sama môžeš "kontrolovať" - povoliť, zakázať, zablokovať v zozname kontaktov.

    BTW: prečo zakladáš dve témy s rovnakým problémom? Robíš tu potom zmätok a preplnenie Porady.

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    Nebol úmysel zopakovať tému, len sa mi neobjavila medzi témami, preto som ju zopakovala a potom naskočili obidve. Takže úmysel to nebol.


    Problém je v tom, že som hovorila klasicky s jednou osobou a cez ten obraz sa mi prekryl druhý - s inou osobou, ktorá tam vôbec nebola v tej miestnosti a nesedelo to ani veľkosťou tej postavy, ani okolím - nebola v tej izbe v ktorej bola osoba, s ktorou som hovorila. Tá postava akoby prešla cez izbu, ale bola inej veľkosti, ako by to pasovalo na ten obraz v izbe. Veď to je čudo, na ktoré sa pýtam - či sa mohol niekto zamiešať do nášho obrazu?????? Prirovnám to tak, ako sa voľakedy miešali v telefóne hovory.
    buchač ...ja sa občas pozriem aj za chrbát .....:-) :-)...
    arizona mozno vybehol milenec zo skrine :-DDD

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    vôbec neviem zapnúť konferenčný hovor.......... a ten proťajšok by ma musel asi najprv prijať .............
    a tá osoba len prešla po izbe.......... a veľkosťou postavy nezapadala do prostredia toho s kým som hovorila........nepochopím

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.