Zavrieť

Porady

právo na odpočítanie dane - ohňostroj

Zdravím vás všetkých. Chcel by som sa vás spýtať, že robím krst mnou vyrobenej lode a k tomu si objednám ohňostroj. Môžem si odpočítať daň z ohňostroja ? Ako sa mám na to z pohľadu DPH pozerať?
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    plavčík je offline (nepripojený) plavčík

    človek s dušou plavčík
    No myslím, že je to jednoznačne repre! Takže bez dPH a do nedňových nákladov.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot

    Už len čakám, kedy niekto hodí otázku, či si môže dať do nákladov erotickú masáž pre obchodných partnerov v rámci obchodného rokovania.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Chobot

    Už len čakám, kedy niekto hodí otázku, či si môže dať do nákladov erotickú masáž pre obchodných partnerov v rámci obchodného rokovania.

    ale, veď to, čo by masírovali, je pracovný nástroj, či nie?:p

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    a čo keby tie svetlice na oblohe vytvárali názov firmy?:p To by bola potom predsa reklama, nie? Tam by som uplatnila aj DPH. A na koniec by sa vysvietila www. adresa.

    romanf je offline (nepripojený) romanf

    romanf
    jasne, rozmyslal som aj o tom, ze by sa ohnostrojom zobrazoval nazov firmy, ale v tomto pripade o tom pochybujem, takze nemoze to byt reklama ale iba zabava, kde vlastne nie je narok na odpocitanie dane.

    právo na odpočítanie dane - ohňostroj

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.