Zavrieť

Porady

Predmet zivnosti

Vazeny poradaci, 1.12.06 si chcem otvorit zivnost. Mam prestudovany zivnostensky zakon zaveseny na Porade / ale aj inde/ a tak isto viem , ze sa o tom tu uz dost popisalo/ aj som to pozeral/, ale nemajte mi za zle - neviem sa najst v tych predmetoch zivnosti, to co chcem robit tam nieje. Existuje nejaky konkretnejsi zoznam, alebo nieco? Nechcem prist na zivnostensky urad nepripraveny. Ja chcem prevádzkovať internetový portál s katalógom firiem + dopyt! Dakujem !
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Na živnostenskom úrade Vám radi poradia, tam sa zvlášť pripravovať nemusíte.
    Pravidlom býva, že keď si zriaďujem živnostenský list, tak si tam dám žiadosť o viacero živností, pretože nikdy nevieme čo nám budúcnosť prinesie. A ak neviete nájsť tú svoju živnosť tak určite spadá pod niečo všeobecné.

    marcik je offline (nepripojený) marcik

    stale v práci marcik
    Ja si skôr myslím že neporadia, aspoň u nás nie! Len rýchlo,rýchlo nech si tam niečo napíšem a idem preč. Tak ja som si tam napísla svojimi slovami presne to so chcem mať v živnostenskom, viac predmetov podnikania. A tak som predložila ten doklad, a potom sa museli trápiť pracovníčky živn.úradu do akej kategorie to zaradia. Ale bolo to presne to o čo som mala záujem! Takto som to urobila ja!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.