Zavrieť

Porady

Ako získať hypoteku na seba, ak ju kamarát má a ja ručím svojim majetkom?

Dobrý deň, potrebujem poradiť.Prosím poradte mi, ak viete, ako sa dá prevziať hypotéka čo najrýchlejšie ak ju pre mňa zobral kamarát a teda je na jeho mene, a ja ju chcem prevziať na svoje meno, alebo ako získam peniaze na jej vyplatenie? ĎAKUJEM ZA ODPOVEĎ. mam1@cenrum.sk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Monika59 Pozri príspevok
    Dobrý deň, potrebujem poradiť.Prosím poradte mi, ak viete, ako sa dá prevziať hypotéka čo najrýchlejšie ak ju pre mňa zobral kamarát a teda je na jeho mene, a ja ju chcem prevziať na svoje meno, alebo ako získam peniaze na jej vyplatenie? ĎAKUJEM ZA ODPOVEĎ. mam1@cenrum.sk
    Tu neodpovedáme priamo formou mailov, ale priamo na stránke porady radíme. A len taká poznámočka, musí to v prvom rade riešiť ten, ktorému bola poskytnutá. A k tej druhej otázke, kde získať peniaze na splácanie? Asi najlegálnejšie to bude tak, že z príjmov z práce, alebo z podnikania. PS. a stačí, keď svoju otázku zadáš len raz.

    Monika59 je offline (nepripojený) Monika59

    Monika59
    pardon, a ďakujem za upozornenie.
    Čo sa týka hypotéky, ja na splácanie peniaze mám. Ale ja ju chcem dostať na svoje meno. ďakujem za porozumenie

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Monika59 Pozri príspevok
    pardon, a ďakujem za upozornenie.
    Čo sa týka hypotéky, ja na splácanie peniaze mám. Ale ja ju chcem dostať na svoje meno. ďakujem za porozumenie
    No pýtala si sa ako získaš peniaze na jej vyplatenie, tak len preto.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Monika59 Pozri príspevok
    Dobrý deň, potrebujem poradiť.Prosím poradte mi, ak viete, ako sa dá prevziať hypotéka čo najrýchlejšie ak ju pre mňa zobral kamarát a teda je na jeho mene, a ja ju chcem prevziať na svoje meno, alebo ako získam peniaze na jej vyplatenie? ĎAKUJEM ZA ODPOVEĎ. mam1@cenrum.sk
    Nepises,preco si ju bral kamarat a nie ty,ak peniaze z hypoteky su pre teba.
    Asi si "nepresiel" cez banku,alebo...?

    Mal by si ist spolu s kamaratom do banky, kde si vzal hypo a tam dostanes presne informacie.

    Monika59 je offline (nepripojený) Monika59

    Monika59
    no, ano nepresiel som v banke pre minulost. A zato trpim aj dnes.A banka mi nechce dovolit prevziat hypo na seba. Preto sa pytam tu na porade ci nahodou niekto nevie ako si s tým poradit.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Prepac,odpovedala som ti omylom ako muzovi .

    Ak nesplnas podmienky banky, tak zial, nic s tym nenarobis...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač

    Monika59 Pozri príspevok
    Dobrý deň, potrebujem poradiť.Prosím poradte mi, ak viete, ako sa dá prevziať hypotéka čo najrýchlejšie ak ju pre mňa zobral kamarát a teda je na jeho mene, a ja ju chcem prevziať na svoje meno, alebo ako získam peniaze na jej vyplatenie? ĎAKUJEM ZA ODPOVEĎ. mam1@cenrum.sk
    Monika59 Pozri príspevok
    no, ano nepresiel som v banke pre minulost. A zato trpim aj dnes.A banka mi nechce dovolit prevziat hypo na seba. Preto sa pytam tu na porade ci nahodou niekto nevie ako si s tým poradit.
    Banka nepripustí ten prevod hypotéky ...to je fakt , ktorý nezmeníš .....

    ...len malá poznámočka , postreh k tej dnešnej dobe ...
    Toho kamaráta si váž ...

    Ako získať hypoteku na seba, ak ju kamarát má a ja ručím svojim majetkom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.