Zavrieť

Porady

Exekutor

Dobrý deň

neviem si dať rady s nasledujúcim problémom

na firmu bolo uvalených niekoľko exekucii, niektorým exekutorom sme malu čast zaplatili, a zistila som taku vec že exekutorovi sme zaplatili 50e a on oprávnenému - tej firme ktorej dlžime posunul už len 27,39 e to sa môže? od čoho to závisí? (rozmýšlala som či je to dako ohraničené % ale ta suma je 54,78% tak to je asi hluposť)
potom by som poprosila ako je to v podvojnom učtovníctve ... mam nadalej zaväzky evidovat na 321? alebo sa to presunie niekde inde spolu aj s urokmi a sudnimi trovami a inými poplatkami suvisiacimi s tým?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alusa783 je offline (nepripojený) alusa783

    alusa783
    no jeden exekutor mi vysvetlil že z toho čo platíme tak sa najskôr uhraida uroky z omeškania.. trochu mi to príde čudné ..tak to by som už vedela
    ale môže mi niekto povedat ako to mam učtovať prosím?

    alusa783 je offline (nepripojený) alusa783

    alusa783
    poradi mi niekto ako to učtovat? aby som sa do toho pustila a mala to za sebou? potrebujem vediet ako zaučtovat ked mi príde exekucia ked ju platím, ked sa zvyšia trovy alebo iné veci

    alusa783 je offline (nepripojený) alusa783

    alusa783
    alusa783 Pozri príspevok
    poradi mi niekto ako to učtovat? aby som sa do toho pustila a mala to za sebou? potrebujem vediet ako zaučtovat ked mi príde exekucia ked ju platím, ked sa zvyšia trovy alebo iné veci
    ?? prosím poradte ako učtovat

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.