Zavrieť

Porady

Pluzgieriky na prstoch ruky

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
Ahojte, uz dlhsiu dobu sa mi robia neprijemne niekedy az bolestive pluzgieriky na pravej ruke, ktore potom popraskaju spravia sa chrasticky a bolia a mam po nich velmi drsnu kozu. Bola som aj u lekarky, spravili mi testy na alergie a nic. Napokon povedala ze to mam podrazdene zo saponatov a odporucila mi pouzivat vzdy gumenne rukavice, dokonca aj pri umyvani vlasov Predpisala mi Beloderm, ktory na chvilu pomoze ale potom sa to znovu vrati. Uz som z toho zufala. Lava ruka je uplne zdrava, mam to len na pravej. Mal niekto nieco podovne a dostal sa z toho? Dakujem za rady
Usporiadat
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Mykofungar ... natierat. :-)
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
a prečo si bola na alergologii? to mi nedáva zmysel si mala ísť rovno ku kožnej....
0 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
a prečo si bola na alergologii? to mi nedáva zmysel si mala ísť rovno ku kožnej....
Kozna ma tam poslala na testy, ci nahodou nieje alergia na nikel alebo nieco ine.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
medvedik21 Pozri príspevok
Kozna ma tam poslala na testy, ci nahodou nieje alergia na nikel alebo nieco ine.
a bola si jej zreferovať,že nemáš?
otravuj ju ona je tam na to aby ti pomohla...
0 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
a bola si jej zreferovať,že nemáš?
otravuj ju ona je tam na to aby ti pomohla...
Keby si si precitala co som napisala do dotazu, doslo by Ti ze ano, lebo ma poslala domov z predpisanym liekom, ktory sice zmiernuje priznaky ale nelieci. Ak Ta to otravuje, tak to nemusis citat.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
medvedik21 Pozri príspevok
Keby si si precitala co som napisala do dotazu, doslo by Ti ze ano, lebo ma poslala domov z predpisanym liekom, ktory sice zmiernuje priznaky ale nelieci. Ak Ta to otravuje, tak to nemusis citat.
troška divné ja som si to prečítala nie som slepá...
tak ju vymeň a nájdi si inú...
0 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
troška divné ja som si to prečítala nie som slepá...
tak ju vymeň a nájdi si inú...
Dakujem za pomoc, to je naozaj rada na nezaplatenie
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
medvedik21 Pozri príspevok
Dakujem za pomoc, to je naozaj rada na nezaplatenie
a čo ako chceš?aby ťa tu niekto vyšetril a povedal ti,že toto ti je? ja toto nepochopím...
0 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
a čo ako chceš?aby ťa tu niekto vyšetril a povedal ti,že toto ti je? ja toto nepochopím...
Neviem co je na tom k nepochopeniu. Citujem sama seba "Mal niekto nieco podobne a dostal sa z toho? Dakujem za rady " cize hladam cloveka ktory mal podobny problem a ako ho riesil, kedze lekari mi pomoct nevedia. Na to tu porada je aby sme si vedeli pomoct a nie odpichnut ze neotravuj tu .... takze co mas proti tomu? Hovorim, ze ked sa Ti tema nepaci, preco potom reagujes? Len vytvaras spam
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
medvedik21 Pozri príspevok
Neviem co je na tom k nepochopeniu. Citujem sama seba "Mal niekto nieco podobne a dostal sa z toho? Dakujem za rady " cize hladam cloveka ktory mal podobny problem a ako ho riesil, kedze lekari mi pomoct nevedia. Na to tu porada je aby sme si vedeli pomoct a nie odpichnut ze neotravuj tu .... takze co mas proti tomu? Hovorim, ze ked sa Ti tema nepaci, preco potom reagujes? Len vytvaras spam
že spam dobré....
ja som ti napísala svoju radu vymeň lekára... a hľadaj dokým nenájdeš toho kto ti pomôže...
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Inak uplne prvy prispevok ma pravdu, aj mne sa mykoza na prstoch prejavi vodovymi pluzgierikmi .... pomaha cokolvek na liecenie mykozy, ci uz Lamisil a pod.
Tak to skus.
1 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
ivka70 Pozri príspevok
Inak uplne prvy prispevok ma pravdu, aj mne sa mykoza na prstoch prejavi vodovymi pluzgierikmi .... pomaha cokolvek na liecenie mykozy, ci uz Lamisil a pod.
Tak to skus.
Dakujem, vidis a to ma ani nenapadlo ze to moze byt mykoza a ani koznu doktorku a to mi ju odporucila obvodna s ktorou som spokojna Divne je to nase zdravotnictvo, niekedy sa lepsie rady najdu skor medzi ludmi, preto som to sem aj napisala. Vyskusam a uvidime
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
jedna z mojej rodiny používa PUR na riad proti pliesni...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

medvedik21 Pozri príspevok
Ahojte, uz dlhsiu dobu sa mi robia neprijemne niekedy az bolestive pluzgieriky na pravej ruke, ktore potom popraskaju spravia sa chrasticky a bolia a mam po nich velmi drsnu kozu. Bola som aj u lekarky, spravili mi testy na alergie a nic. Napokon povedala ze to mam podrazdene zo saponatov a odporucila mi pouzivat vzdy gumenne rukavice, dokonca aj pri umyvani vlasov Predpisala mi Beloderm, ktory na chvilu pomoze ale potom sa to znovu vrati. Uz som z toho zufala. Lava ruka je uplne zdrava, mam to len na pravej. Mal niekto nieco podovne a dostal sa z toho? Dakujem za rady
neskusila si tuto masticku ? mame s nou dobre skusenosti
http://www.oriflame-online.sk/Pletov...-hojivy-zazrak
1 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
adi11 Pozri príspevok
neskusila si tuto masticku ? mame s nou dobre skusenosti
http://www.oriflame-online.sk/Pletov...-hojivy-zazrak
Toto presne nie ale nieco velmi podobne z lekarne, len si nepamatam co to bolo, tiez pomahalo len na chvilu a ked som prestala natierat tak koniec, zase sa to vratilo, Inac aj kremujem ruky asi 6x denne, no stale mi ta pokozka praska a boli
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

medvedik21 Pozri príspevok
Toto presne nie ale nieco velmi podobne z lekarne, len si nepamatam co to bolo, tiez pomahalo len na chvilu a ked som prestala natierat tak koniec, zase sa to vratilo, Inac aj kremujem ruky asi 6x denne, no stale mi ta pokozka praska a boli
moja dcera to mava dost casto a ma to z prace /vypary), robi v gastronomii a vies co jej pomaha este ojrem hojiveho zazraku, to zistila nedavno, ked pride domov, tak havino jej pooblizuje obidve ruky, kazdy prst samostatne, tvrdi, ze jej ocisti ruky od splodin z kuchyne...mozno nieco na tom bude
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

medvedik21 Pozri príspevok
Toto presne nie ale nieco velmi podobne z lekarne, len si nepamatam co to bolo, tiez pomahalo len na chvilu a ked som prestala natierat tak koniec, zase sa to vratilo, Inac aj kremujem ruky asi 6x denne, no stale mi ta pokozka praska a boli
a mavas to aj v lete ? ak ano, tak daj si vysetrit, ci nemas helikobakter /sestra to mala z neho) ..alebo oslabenu imunitu..
0 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
adi11 Pozri príspevok
a mavas to aj v lete ? ak ano, tak daj si vysetrit, ci nemas helikobakter /sestra to mala z neho) ..alebo oslabenu imunitu..
Mavam to vkuse uz mozno aj viac ako 5 rokov, raz je to silnejsie a raz trochu slabsie ale nikdy to nezmizne uplne a to som naozaj poskusala vsetko mozne. Este mi priatel poradil okupat ruku v sirnom kupeli, on mal mykozu na chrbate a sira mu pomohla, po jednom kupeli uplne zmizla, tak uvidime
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

medvedik21 Pozri príspevok
Mavam to vkuse uz mozno aj viac ako 5 rokov, raz je to silnejsie a raz trochu slabsie ale nikdy to nezmizne uplne a to som naozaj poskusala vsetko mozne. Este mi priatel poradil okupat ruku v sirnom kupeli, on mal mykozu na chrbate a sira mu pomohla, po jednom kupeli uplne zmizla, tak uvidime
prepáč, ale 5rokov mať niečo na ruke pre mňa neprípustné, veď ruky sú časť tela prvého kontaktu.prečo si to už dávno neriešila
0 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
lujza.j Pozri príspevok
prepáč, ale 5rokov mať niečo na ruke pre mňa neprípustné, veď ruky sú časť tela prvého kontaktu.prečo si to už dávno neriešila
Snazila som sa :

Kozna lekarka - ziadne riesenie, len ze mam nosit gumenne rukavice aj ked si umyvam vlasy a masticka, ktora len potlaca priznaky ale nelieci.
Masticky z lekarne na podrazdenu pokozku - to iste ako lekarkina masticka
Kremy na ruky - hadam v kazdej izbe mam jeden a po kazdom umyti ci namoceni ruk si ich mastim

Nic z toho mi ale problem nevyriesilo, len na chvilu potlacilo, no stale dufam ze najdem nieco co ma toho zbavi
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať