Zavrieť

Porady

Veľká Noc na Slovensku

Poraďáci hľadám ubytovanie na súkromí na veľkú noc pre 9 osôb rodinná dovolenka s rodičmi, niekde v peknom prostredí s možnosťou prechádzok v okolí, prosím o tipy od Vás aj na základe vaších skúseností izby potrebujeme 1x4, 1x3, 1x2. verím, že mi pomôžete.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Moje tipy sú Penzión Reny pri Ružomberku, veľmi milí domáci, príjemné prostredie. Boli ste už v dedinke Špania dolina? Nádherná ľudová dedinka, blízko Banská Bystrica, si hneď v horách, absolútny kľud a život ako kedysi. Ubytko na Španej - chalupa Špania Dolina (pod týmto názvom to nájdeš na portáli UbytovanieNaSlovensku).

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    My sme raz strávili Veľkú noc vo Vlkolínci, prenajali sme si budovu bývalej školy, ale neviem, či sa to ešte dá. Boli to krásne sviatky, nachystala som všetky dobroty akoby sme boli doma, chlapci vyšibali aj poliali tetky v dedine a sranda bola, keď som nabehla do kostola aj s košíkom plným klobás, šunky, hrudky, vajíčok a pasky, ľudia na mňa pozerali, čo tam šaškujem, ale pán farár bol zlatý, usmial sa, opýtal sa, odkiaľ pochádzam a košík s jedlom nám posvätil.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    travelgirl Pozri príspevok
    Moje tipy sú Penzión Reny pri Ružomberku, veľmi milí domáci, príjemné prostredie. Boli ste už v dedinke Špania dolina? Nádherná ľudová dedinka, blízko Banská Bystrica, si hneď v horách, absolútny kľud a život ako kedysi. Ubytko na Španej - chalupa Špania Dolina (pod týmto názvom to nájdeš na portáli UbytovanieNaSlovensku).
    udrela si mi na strunu - rád tam chodievam aj v lete aj v zime medzi normálnych, jednoduchých ľudí. špania dolina je super
    Odporucam Terchovu v lete aj zime, a hlavne vela moznosti ako stravit pekne dni. Skus ich stranku terchova-info.sk/ubytovanie.php

    Veľká Noc na Slovensku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.