Zavrieť

Porady

Čestné prehlásene

Dobrý deň,

potrebovala by som k žiadosti k vykonaniu ročného zúčtovania nejaké čestné preklasenie, že som nepoberala iné príjmy, resp. nemala iné zamestnanie a neviem presne čo ešte to má obsahovať. Momentálne som na dohodu, a som študentka tak to tam asi preto treba. Neviete mi pomocť s týmto tlačivom? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Aneta Ivanová Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    potrebovala by som k žiadosti k vykonaniu ročného zúčtovania nejaké čestné preklasenie, že som nepoberala iné príjmy, resp. nemala iné zamestnanie a neviem presne čo ešte to má obsahovať. Momentálne som na dohodu, a som študentka tak to tam asi preto treba. Neviete mi pomocť s týmto tlačivom? Ďakujem
    A načo ČP? Zákon to nevyžaduje. Podpíšeš žiadosť o vykonanie RZ, tam uvedeiš, označíš, že si nemala iné príjmy a finito.

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    Aneta Ivanová Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    potrebovala by som k žiadosti k vykonaniu ročného zúčtovania nejaké čestné preklasenie, že som nepoberala iné príjmy, resp. nemala iné zamestnanie a neviem presne čo ešte to má obsahovať. Momentálne som na dohodu, a som študentka tak to tam asi preto treba. Neviete mi pomocť s týmto tlačivom? Ďakujem
    k žiadosti nie je potrebné žiadne čestné vyhlásenie. V Žiadosti jasne uvádzaš všetkých zamestnávateľov (počet), a to potvrdíš svojim podpisom.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    michelle84 Pozri príspevok
    Keď bol časť roka na Úrade práce a časť roka pracoval, za obdobie evidencie na Úrade práce nie je potrebné prikladať k daňovému priznaniu čestné prehlásenie, že nemal žiadne príjmy? Stačí len potvrdenie o príjme počas doby, kedy bol zamestnaný? Ďakujem.
    čestné prehlásenie sa nevyžaduje, stačí potvrdenie o príjme FO .....

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    Keď bol časť roka na Úrade práce a časť roka pracoval, za obdobie evidencie na Úrade práce nie je potrebné prikladať k daňovému priznaniu čestné prehlásenie, že nemal žiadne príjmy? Stačí len potvrdenie o príjme počas doby, kedy bol zamestnaný? Ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.