Zavrieť

Porady

Spoločenské šaty - kde?

Kde v BA kúpim narýchlo spoločenské šaty, teda na zábavu či ples? Nie príliš honosné, také niečo schopné a za primeranú cenu? Resp. Viedeň (nejaký obchodík - dámska móda)? Vďaka!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ja mam velmi dobre skusenosti s takym malym obchodikom v Rozko pasazi (ked ides z Obchodnej, tak po pravej strane asi 40 m od zaciatku.
    Velmi dobry vyber a nie su to saty take "bazarove". skus.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Do Avionu chodim casto, ale ja som tak, prisamvacku, ziadne pekne spolocenske saty nevidela .....

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    ivka70
    Do Avionu chodim casto, ale ja som tak, prisamvacku, ziadne pekne spolocenske saty nevidela .....
    Žeby sme mali šťastie ? Kamarátkina dcéra (s neklasickým veľkostným číslom) z KE, ktorá BA nepozná a zobrala som ju tam, si tam kúpila veľmi pekné šaty koktejlkového typu na svoju promóciu, vhodné aj na inú spoločenskú príležitosť (a mali aj dlhé, plesové). Len neviem, ako sa ten obchod volal . Boli sme tam v troch predajniach a rozhodovala sa ... Na Obchodnej ul. nemala šťastie, možno kvôli svojmu číslu alebo strihu podľa svojich predstáv (bola tam sama, tak celkom dôvod nepoznám) a tiež hľadala narýchlo, nebol čas behať ...

    Spoločenské šaty - kde?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.