Zavrieť

Porady

Ledky na notebooku

kedže sa tu píšu odpovede mimo témy, tak som sa rozhodol tému zmazať.
aj tak tu nikto nevie dať radu, ved tu píšu osoby, ktoré si chcejú zvýšiť konto aby mali vysokééééééé číslo v príspevkoch!
Naposledy upravil figiba : 02.09.11 at 05:05
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    ledky sa na drvivej vecsine ntb vypnut nedaju, a ked aj tak na podstatne drahsich modeloch
    rady co ste dostali su asi jedine pouzitelne riesenia

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    A čo tak kladivko a malý klinček , bum a prestane svietiť.

    Hlasovalo 2 pouzivatelov

    Užitočné (1)
    Gina Er
    (2)
    PotPalo, arizona
    Otázka, nie odpoveď (1)
    0

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    ehm... aká bola otázka? Už to zmazal...

    Niečo s ledkami, moc svietia? Určite tie vysokosvietivé modré potvorky, ktoré dnes dávajú do všetkého! Ak už nieje NTB v záruke, dá sa otvoriť, ledky vyletovať a dať tam iné, napríklad zelené alebo červené. Možno by stačilo len vymeniť odpor pri nich za viac Ohmový.

    Ak sú to tie modré vysokosvietivé, a majú tam len priesvitný plast, takže to potme osvetluje pomaly celú miestnosť, je tu riešenie. Zobrať špajdlu, namočiť do riedidla (napr. C6000), otrieť aby na konci nebola kvapka, a týmto naleptať ten priesvitný plast. Z priesvitného sa stane matný, takže svetlo nebude až tak silno svietiť do priestoru.

    figiba je offline (nepripojený) figiba

    figiba
    PotPalo Pozri príspevok
    ehm... aká bola otázka? Už to zmazal...

    Niečo s ledkami, moc svietia? Určite tie vysokosvietivé modré potvorky, ktoré dnes dávajú do všetkého! Ak už nieje NTB v záruke, dá sa otvoriť, ledky vyletovať a dať tam iné, napríklad zelené alebo červené. Možno by stačilo len vymeniť odpor pri nich za viac Ohmový.

    Ak sú to tie modré vysokosvietivé, a majú tam len priesvitný plast, takže to potme osvetluje pomaly celú miestnosť, je tu riešenie. Zobrať špajdlu, namočiť do riedidla (napr. C6000), otrieť aby na konci nebola kvapka, a týmto naleptať ten priesvitný plast. Z priesvitného sa stane matný, takže svetlo nebude až tak silno svietiť do priestoru.
    díky. za odpoved.

    Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

    Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac Zoltan Miklos
    ja som si tiez dlho LEDky prefarboval fixkou potom preliepal ciernou izolepou, teraz ked chcem aby bola tma, tak vytahujem predlzovacku zo zastrcky. na tej predlzovacke ma veskery hardware, t.j. monitor, harddisky, tlaciaren, NB. aspon mi to v noci nezerie elektriku a nerobi elektrosmog a je tma :-) (samozrejme, najprv treba vsetko vypnut).

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er

    no asi keď svietia,tak to má nejaký účel,nie? počuj,veď Ty nemáš noťas,ale pristávaciu dráhu
    ja osobne mám len dve svetielka a nijako mi nevadia....prelep si to páskou

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    začierni si to cenrofixkovja som vybrala baterku a už nič nesvieti, aj tak je stále napojený v elektrike.
    ešte ma na padlo natrieť tam tmavý lak na nechty
    Naposledy upravil lujza.j : 01.09.11 at 21:52
    Príspevok zbalený
    spam

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.