Zavrieť

Porady

Stavebna firma

Dobry den
Prosim Vas vedel by mi niekto poradit webovu adresu na stavebnu firmu stavajuce panelove montovane domy,alebo niekto kto uz mas skusenosti s tym? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Skus www.prefa-su.sk

    paul je offline (nepripojený) paul

    paul
    dek s.r.o. ta celkom ujde ale pozor niektore stavby necha realizovat firme BELLA s.r.o. z Martina ktorá šetrí kde sa dá napríklad impregnácia väzníc a strešného reziva čo obhajuje tým že impregnácia je priesvitná. Devínska nová ves, Martin dva z mnohých.

    ankah je offline (nepripojený) ankah

    ankah
    No skús www.montovanydom.host.sk alebo www.safekosystems.com alebo daj do "vyhliadavača" montové domy a tam ti nabehnú ďalšie, je ich veľa no skúsenosť nemám, ale infomovala som sa len tak u niektorých, napr. safeko majú dom za 1 200 000,- Sk ale bez základovej dosky, alebo aj za 1 400 000,- tiež bez zákl. dosky, na pohľad celkom pekný. Anka

    Rominno je offline (nepripojený) Rominno

    Rominno
    noblegto Pozri príspevok
    Dobry den
    Prosim Vas vedel by mi niekto poradit webovu adresu na stavebnu firmu stavajuce panelove montovane domy,alebo niekto kto uz mas skusenosti s tym? Dakujem
    Skus datad.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.