Zavrieť

Porady

Byvaly zamestnanec zmena ZP - storno zo zamestnancov

Prosim, ak sa to niekomu uz stalo, ze so zamestnancom sme ukoncili pracovny pomer 30.11.2018, menil si este pocas roka kym bol zamestnany zdravotnu poistovnu. Teraz nam ho nahodilo v dovere ako zamestnanca od 01.01.2019. Mozme ho my stornovat k tomuto datumu? Alebo im radsej volat? Kedy zmizne zo zamestancov a prejdu nam vykazy, Hned ci po dakej dobe?

Dakujeme
Mila123 v starej poisťovni bol riadne odhlásený?
asi sa stalo to, že k 30 09 2018 si dával prihlášku do 24 a uviedol si, že je vašim zamestnancom , čo po 30 11 2018 už neplatilo......napíš, zavolaj do 24 nech si to opravia, nech ti nedávajú, nepridávajú už bývalých zamestnancov
L123 áno zo všade bol odhlasený....už som im volala, mali by mi ho stornovať, len ho tam este stale mame, tak počkám do zajtra, keď tak zas zavolam...kazopadne dakujeme
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    pošli pre 24 poisťovňu Oznámenie zamestnávateľa o poistencoch....
    kde uvedieš, samozrejme RČ a meno ZC , kód 2 dátum 01012019 a zmena bude X
    tým, ti vypadne zo zoznamu zamestnancoch

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Zmena zdravotnej poisťovne je možná vždy len k 01.01. Keďže ukončil PP k 30.11.18, tak s novou poisťovňou nemal ešte nič spoločné.
    L123 No ano toto mi je jasne...v ziadosti zjavne uviedol ze je tu zamestnany a dam si mal oznamit ze uz nieje....mame ho v dovere k 1.1.19 ako zamestnanca nahodeneho - my sme ho tam nenahadzovali...

    Byvaly zamestnanec zmena ZP - storno zo zamestnancov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.