Zavrieť

Porady

zivnost u oca

Ahojte chcem sa opitat ci by sa dalo spravit nieco take ze : Moj oco ma zivnost (maliar natiarac ) aja by som chcel na jeho zivnost toez podnikat pocas skoly aby som predaval nejake veci na obiednavku alebo takto chcem sa opitat ci by sa dalo prihlasit nejako k jeho zivnosti tak aby som aj plati dan aj vcetko co treda dakujem za radu
Naposledy upravil peterPO : 08.08.06 at 16:28
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    peterPO
    Ahojte chcem sa opitat ci by sa dalo spravit nieco take ze : Moj oco ma zivnost (maliar natiarac ) aja by som chcel na jeho zivnost toez podnikat pocas skoly aby som predaval nejake veci na obiednavku alebo takto chcem sa opitat ci by sa dalo prihlasit nejako k jeho zivnosti tak aby som aj plati dan aj vcetko co treda dakujem za radu
    Musíš si spraviť živnosť na seba a potom budeš platiť daň a všetko ako ostatní živnostníci.
    Ak je oco maliar, môže podnikať len v tom čo má v ŽL, a ty nemôžeš na jeho živnosť predávať čo sa ti zachce. Akurát mu vyrobíš problémy.
    Pekný večer...
    Naposledy upravil Manual : 08.08.06 at 16:42

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    mal by si sa venovat viacej skole. aspon co mozem sudit z pravopisu, vela tomu nedas.
    nejaku kulturu treba aj pri predavani.....
    otec by ta predsa mohol zamestnat napriklad na dohodu a usetrite obaja...

    peterPO je offline (nepripojený) peterPO

    peterPO
    NO moj pravopis co uz s nim akosi mne to nejde ale sak skole sa venovat traba ale chcem uz aj daco zacat robit nie ved nejako terba sa rozbehnut a dostat skusenosti

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    duficek
    mal by si sa venovat viacej skole. aspon co mozem sudit z pravopisu, vela tomu nedas.
    nejaku kulturu treba aj pri predavani.....
    otec by ta predsa mohol zamestnat napriklad na dohodu a usetrite obaja...
    Myslím, že si . Na iné sa pýtal.
    Monika Kováčová
    peterPO
    Ahojte chcem sa opitat ci by sa dalo spravit nieco take ze : Moj oco ma zivnost (maliar natiarac ) aja by som chcel na jeho zivnost toez podnikat pocas skoly aby som predaval nejake veci na obiednavku alebo takto chcem sa opitat ci by sa dalo prihlasit nejako k jeho zivnosti tak aby som aj plati dan aj vcetko co treda dakujem za radu
    Ak máš 18 rokov a čistý register trestov môžeš si otvoriť živnosť na svoje meno s predmetom činnosti maloobchod a veľkoobchod. Žiadne prihlásenie k otcovej živnosti nie je možné. Ak by si mal živnosť na svoje meno, dostaneš aj svoje IČO a DIČ a vtedy budeš platiť daň za zisk, ktorý vyprodukuješ.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.