Zavrieť

Porady

PREDSTAVUJEM SA VAM VSETKYM

VASA STRANKA,MI BOLA ODPORUCENA,JEDNOU Z VAS.VELMI SA MI PACI A DUFAM ZE MA PRIJMETE MEDZI SEBA!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rohff11 je offline (nepripojený) rohff11

    rohff11
    ahoj a vitaj, porada je v pohode, ale dávaj si tu pozor na to čo hovoríš, lebo tu platí cenzúra viac cez ss

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    rohff11 Pozri príspevok
    ahoj a vitaj, porada je v pohode, ale dávaj si tu pozor na to čo hovoríš, lebo tu platí cenzúra viac cez ss
    To snáď nemyslíš vážne.

    No ak sa za cenzúru považuje aj dobre mienená rada, potom cenzurujem: načo otvárať novú tému ak existuje podobná ?
    Pri 200000- com členovi tu budú iba témy : Som tu nová...., Predstavujem sa vám......, Ako som mohla tak dlho ...........

    To nič nemení na tom, že Ťa vítam 7monushka7 a cíť sa tu dobre.

    PREPÁČTE MI MOJU OTVORENOSŤ.
    Naposledy upravil Melnick : 18.11.08 at 18:49

    Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

    najlepšie spoznať osobne :-) ...viac Lenka1979
    7monushka7 Pozri príspevok
    VASA STRANKA,MI BOLA ODPORUCENA,JEDNOU Z VAS.VELMI SA MI PACI A DUFAM ZE MA PRIJMETE MEDZI SEBA!!!

    Jasné, že ŤA príjímame medzi nás. Vitaj medzi nami- závislákmi/čkami na porade...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    7monushka7 Pozri príspevok
    VASA STRANKA,MI BOLA ODPORUCENA,JEDNOU Z VAS.VELMI SA MI PACI A DUFAM ZE MA PRIJMETE MEDZI SEBA!!!
    rohff11 Pozri príspevok
    ahoj a vitaj, porada je v pohode, ale dávaj si tu pozor na to čo hovoríš, lebo tu platí cenzúra viac cez ss
    Ahoj monushka, vitaj. Trochu upresním rohffa - nie je to cenzúra, platia tu určité pravidlá, ktoré sú zhrnuté v ETIKETE porady. Pokiaľ budú tvoje príspevky v súlade s týmito pravidlami, nikto ti nič mazať nebude.
    7monushka7 Pozri príspevok
    VASA STRANKA,MI BOLA ODPORUCENA,JEDNOU Z VAS.VELMI SA MI PACI A DUFAM ZE MA PRIJMETE MEDZI SEBA!!!
    akým spôsobom mám pridať dotaz? tiež som nová Karin

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    karina vajdova Pozri príspevok
    akým spôsobom mám pridať dotaz? tiež som nová Karin
    čo konkrétne máš na mysli? Radi Ti pomôžeme.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    7monushka7 Pozri príspevok
    VASA STRANKA,MI BOLA ODPORUCENA,JEDNOU Z VAS.VELMI SA MI PACI A DUFAM ZE MA PRIJMETE MEDZI SEBA!!!
    Vitajte, zapojte sa a na začiatok si tak ako každý iný člen, ktorý chce byť prínosom tejto stránky, prečítajte Etiketu (napr. bod 20).

    http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...vitajte všetci noví...a budeme ešte viac radi, keď niekomu niečo poradíte:-))) ako napríklad mne:-)))

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.