Zavrieť

Porady

rok 2005

accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Nakoľko je posledný deň v roku želám všetkým na PORADE a aj mimo nej, aby takto o rok si mohol každý z nás povedať, že rok 2005 stál za to, že všetko čo sme v ňom prežili v zdraví a bohužiaľ niekedy aj v chorobe (je to súčasť života) nás posunulo niekde ďalej k lepšiemu ja, že sme si v ňom našli nových ľudí, pre ktorých stojí za to žiť, že s úsmevom sme dokázali problémy riešiť ľahšie ako s hnevom, a aby to čo dokázala vytvoriť PORADA medzi nami, ktorí sme o sebe takto pred rokom ani netušili, sa prenieslo ďalej medzi ľudí.
Myslím si, že PORADA dokázala to, že to s nami ľuďmi nie je ešte také zlé a vieme tu byť aj pre druhých.
Takže želám všetkým len to najlepšie a nech začiatok roka sa nám všetkým vydarí v zdraví a pohode.
Usporiadat
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ďakujem Editka za pekné želanie a ja sa pripájam len obyčajným

PF 2005
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ja sa takisto pridávam k želaniu, aby sme sa aj v novom roku takto stretávali a pomáhali si navzájom, a aby nový rok bol ešte lepší a krajší ako tento.Majte sa pekne. Lenka
0 0
olga88 olga88

olga88 je offline (nepripojený) olga88

Krasny novy rok, vela zdravia, pohody, vzajomnej ucty a lasky praje vsetkym clenom porady olga
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Pripájam sa k úvodnému krásnemu želaniu. Všetkým prajem úspešný nový rok, hlavne veľa zdravia, šťastia a porozumenia.
PF 2005
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Pripájam sa s prianím dobrej nálady a "pevných nervov" celej poraďáckej svorke do nastávajúcich 365-tich dní .
0 0
valeriam valeriam

valeriam je offline (nepripojený) valeriam

Aj ja prajem všetkým krásny a úspešný rok 2005.....
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Tak PF 2005 a ďalšie roky všetkým poraďákom. Už som tu zostal sám o tomto čase. Idem si teda kúpiť aj ja nejaké vínko.
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

Ja pre všetkých pridávam recept na nádherný rok 2005:

1 lyžicu dobrej nálady
2 veľké poháre zdravia
3 dúšky humoru
za 2 prsty nežnosti
a lásky podľa potreby ........

a potom:

Keď čas urobí o polnoci malý krok,
omladne a bude z neho NOVÝ ROK.
Začíname od jednotky,
začíname od znova
za nepríjemným spravte bodky
a dobré nech sa zachová.....

Krásneho Silvestra všetkým

PS: a teším sa na Vás 12. 1. 2005
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Bubika, a Tebe trvá Silvester a Nový rok 12 dní? Tak teda veselého Silvestra
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

Zuzka
Bubika, a Tebe trvá Silvester a Nový rok 12 dní? Tak teda veselého Silvestra
Zuzka, veselého Silvestra aj tebe ..........
Pre vysvetlenie : 12. 1. 2005 na školení - osobné stretnutie s niektorými poraďákmi.

Ale inak som normálna
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

... no to ma teda vôbec nenapadlo a myslím že aj ja som normálna ...
Príjemnú zábavu na myjavských kopaniciach, je tam krásne.
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

Ďakujem, je tu ozaj krásne, len snehu keby bolo (aby nebolo vidno ten neporiadok na trávnikoch) :O)
0 0
dom dom

dom je offline (nepripojený) dom

Prajem všetkým návštevníkom tejto stránky pokojné prežitie posledného dňa v roku a veľa krásných a šťastných dní v tom novom :-)
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Všetkým


PF 2005
0 0
stefan stefan

stefan je offline (nepripojený) stefan

Vsetkym dobrym ludom zelam krasne prezitie Vianocnych sviatkov a novy rok plny lasky...

Este na pobavenie.
Zomrie programátor a dostane sa do pekla. Po týždni Lucifer volá Bohovi:
-"Čo za blázna si mi sem poslal? Zničil mi všetky kotly, poškrtil všetkých čertov a už tri dni bezhlavo behá po všetkých chodbách pekla a reve "Kde je prechod do druhého levelu?"

Stefan
0 0
hron hron

hron je offline (nepripojený) hron

stefan
Vsetkym dobrym ludom zelam krasne prezitie Vianocnych sviatkov a novy rok plny lasky...

Este na pobavenie.
Zomrie programátor a dostane sa do pekla. Po týždni Lucifer volá Bohovi:
-"Čo za blázna si mi sem poslal? Zničil mi všetky kotly, poškrtil všetkých čertov a už tri dni bezhlavo behá po všetkých chodbách pekla a reve "Kde je prechod do druhého levelu?"

Stefan
To bude nejaky omyl :-). Programator nikdy nestihne hrat hry natolko. To skor lamer. Aj do pekla sa programator moze dostat len velmi tazko. Nikdy by tam nemohli totiz zostavit rozpocet, pretoze program pre pocitac tazko dovoluje vytvorit rozpocet vhodny pre zostavovatelov a sucasne s vynikajucimi ekonomickymi parametrami pre platiacich divakov.
V nebi, v nebi to je ine, tam funguju zazraky.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Prajem nám všetkým...len to najlepšie v tom roku nastávajúcom..hlavne veľa zdravia...a čo najmenej problémov pri našej práci
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Prajem všetkým, aby sa im splnilo všetko čo si prajú, hlavne pohodu a spokojnosť.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Len tak jednoducho. Všetkým poraďákom všetko dobré do nového roku, zdravie šťastie, pokoj v duši, pokoj v srdci, pokoj v rodine po celý rok 2005.
0 0
lara lara

lara je offline (nepripojený) lara

ahojte poraďáci, aj ja sa pripájam a prajem všetkým len to najlepšie v novom roku, hlavne veľa zdravia, lásky a úspechov vo všetkých oblastiach.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať