Zavrieť

Porady

využívate jazykové pobyty?

chodievate na jazykové pobyty do zahraničia? chcem sa zdokonaliť v angličtine, ktorú krajinu si mám vybrať?
luja5 Ak Ťa zaujala Malta, skús pozrieť sem http://www.porada.sk/t28377-p2-jazyk...lte-praca.html. Nájdeš tam viac podrobnejších info síce tiež spred viacerých rokov dozadu, ale ako odrazový mostík by Ti to mohlo pomôcť. A možno k aktuálnej otázke od ZZazzu, ktorá sa tam objavila, niekto napíše aj aktuálnejšie skúsenosti. Inak je tam v jednom z príspevkov spomenutá aj agentúra, cez ktorú bola kamarátkina dcéra, ale nechcem robiť reklamu, keďže by to bolo len sprostredkovane.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    Záleží aj od finančných možností, od možnej dĺžky pobytu...
    Kamarátkina dcéra bola ako stredoškoláčka pred niekoľkými rokmi na tri týždne na Malte a chválila si.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    peterch211 Austrália je síce super, ale na to nemám :-( ...tá Malta ma celkom zaujala, nevieš ako tam išla, bola cez nejakú agentúru, alebo si vybrala priamo školu? na ktorej škole študovala?
    lujza.j Ved daj do guglu je tam toho kopec....
    luja5 Bolo to cez agentúru, ale podrobnosti si už nepamätám, je to viac rokov dozadu.
    peterch211 no veď to, že je tam toho kopec - podľa čoho to mám vyberať?
      zbaliť

    papap je offline (nepripojený) papap

    Vylúčený člen papap
    odporúčam www.limimalta.com a www.interstudy.sk - tí majú dobré referencie a spokojných študentov, aj niekolko známych bolo cez nich a chvalia si

    využívate jazykové pobyty?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.