Zavrieť

Porady

Môžem predávať jedlo z reštaurácii v meste?

Chcel by som si otvoriť donášku jedla kde by som roznášal jedlá z reštaurácii v meste.Ceny by ostali ako v reštike len by som si účtoval za donášku.Čo všetko by bolo potrebné k tomu vybaviť?
buchač Chcel by som si otvoriť donášku jedla kde by som roznášal jedlá z reštaurácii v meste.Ceny by ostaly ako v reštike len by som si účtoval za donášku.
===========================
Pri tomto PRESNOM znení otázky ???
Je to blbosť ako traky....
kopretinka názov otázky vôbec nevystihuje to,čo chceš robiť.......podľa tvojej otázky som si predstavila,že kúpiš jedlo v reštike a budeš chodiť po meste po uliciach a ponúkať to
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Mozes, existuju take taxisluzby aj webove stranky zo zoznamom restauracii, ktore takto spolupracuju. Zakaznik zaplati jedlo + donasku/taxi.

    Co vybavit, to si uz ako podnikatel musis zistit, kazdopadne to treba dobre preratat, lebo zakaznik nebude preplacat prilis vela len za to, ze mu jedlo privezies, ked ma moznost si objednat v x restauraciach jedlo s donaskou, dost casto v okruhu par km od restauracie s dovozom zdarma.

    Najdi si: Dovezieme Vám akékoľvek jedlo rýchlo až k Vám domov!
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Doplním môj pohľad ?

    Tie spomínané taxislužby majú viac áut a vodičov k dispo, čiže vedia obsiahnuť viac reštaurácií a tým pádom viac zákazníkov.

    By som chcel vidieť, ako by jeden človek obsiahol viac zákaziek a obehal by viacero reštik a aj doniesol to jedlo na viacero adries.
    Nie raz má reštika vlastné auto a nestíha rozvážať.

    Tento prípad je proste nestíhačka ...
    ivka70 To uz si musi v podnikatelskom plane premysliet zadavatel ... kazdopadne mozne to je, lebo taka sluzba existuje, co s tym vymysli, je na nom
    Gabriel Líška Keby som nestihal tak to by bolo len dobre lebo to by mi ľudia volali ako blazni a ja by som zarabal peniažky čiže loooove
    buchač Gabriel Líška (Dnes 10:14) Keby som nestihal tak to by bolo len dobre lebo to by mi ľudia volali ako blazni a ja by som zarabal peniažky čiže loooove
    ===========================
    No schválne :

    1. Objednávka z bodu A od reštiky Z
    2. Objednávka z bodu B od reštiky Y
    3. Objednávka z bodu C od reštiky X
    Pričom body A,B,C sú od reštiky Z,Y,X na úplne iných koncoch daného mesta, kde sa NEDÁ zosúladiť čas prípravy a aj samotná donáška...čiže sa predlži dodávka objednaného jedla.
    Mimochodom...donáška je o čase do max 45 minút od objednávky...aspoň u nás je to tak.

    Nešpecifikuješ mesto - lokalitu, aj to je dôležité...čo aTy chceš, si môžeš dovoliť (možno) v nejakom okresnom meste, ale inak sa (podľa mňa) nechytáš.

    -------------------------------------------

    Ale šak skús, nik Ti nebráni...a ja už vôbec nie...len dumem pre a proti.
    ...a tých proti je trochu viac.
    kopretinka a už si si to prerátal? koľko chceš účtovať za donášku? zarobíš aspoň na benzín? a zarobíš na odvody?
    jar88 Tie odvody budú zrejme tá najpodstatnejšia brzda.
      zbaliť

    Môžem predávať jedlo z reštaurácii v meste?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.