Zavrieť

Porady

vklad do podnikania

Dobrý deň všekým poraďákom.Mal by som na Vás jednu otázočku ohladom vkladania majetku do podnikania. TU je moja situácia: Chcem prenajímať spotrebnú elektroniku, konkrétne videokameru, a konzolu sony playstation 2. Na kolko už doklad o kúpe nemám, postačila by trebarz aj kupno - predajna zmluva medzi fyzickou osobou a mnou(podnikatelom?)
Dakujem Vám velmi pekne
P.S. Užite si tieto nádherné letné dni
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    skreb je offline (nepripojený) skreb

    skreb
    dakujem pekne.....len v prvej časti mojej otázky išlo o motocykle...chcel som si to presne ujasniť ako je to pri spotrebnej elektronike....Dakujem velmi pekne
    Každým dnom je tu človek múdrejší

    adam je offline (nepripojený) adam

    adam
    skreb
    dakujem pekne.....len v prvej časti mojej otázky išlo o motocykle...chcel som si to presne ujasniť ako je to pri spotrebnej elektronike....Dakujem velmi pekne
    Každým dnom je tu človek múdrejší
    Je to presne to isté. Ako v obchode, všade dostaneš pri kúpe pokladničný doklad, na ňom, čo si kúpil: Motocyke, spotrebná elektronika....Od FO kupuješ na záklape Kúpnej zmluvy. Samozrejme musíš tieto veci využívať pri podnikaní za účelom dosiahnutia zisku......Pekný deň....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.