Zavrieť

Porady

kúpa s.r.o. ako nato ?

zdravym vsetkych !
1. Chcel by som vediet ze ak chcem kupovat s.r.o -cku ktora je platcom dph,ake opatrenia by som mal spravit ?
2. Ako overit firmu ci nieje je zadlzena a podobne veci ?
3. existuju aj firmi ktore predavaju s.r.o cky ktore su uz platcom dph a su ciste nezadlzene da sa takymto firmam verit ?
4. kolko trva overenie firmi ci je cista?
5. kolko stoji prevedenie a vsetky potrebne poplatky na prevedenie firmi na seba? chcem byt aj majitelom aj konatelom .
Bol by som velmi vdacny za vsetky prispevky vopred dakujem !
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    Joeker Pozri príspevok
    zdravym vsetkych !
    1. Chcel by som vediet ze ak chcem kupovat s.r.o -cku ktora je platcom dph,ake opatrenia by som mal spravit ? ake opatrenia mas na mysli
    2. Ako overit firmu ci nieje je zadlzena a podobne veci ?mozes si vypytat potvrdenia od danoveho uradu, socialnej poistovne atd, ale 100% istotu nemas nikdy
    3. existuju aj firmi ktore predavaju s.r.o cky ktore su uz platcom dph a su ciste nezadlzene da sa takymto firmam verit ? solidnej firme sa verit da, ale podvodnici sa najdu vsade (ale este som nepocul o podvode s tymto)
    4. kolko trva overenie firmi ci je cista?
    5. kolko stoji prevedenie a vsetky potrebne poplatky na prevedenie firmi na seba? chcem byt aj majitelom aj konatelom . 300-600 eur, ako kde...
    Bol by som velmi vdacny za vsetky prispevky vopred dakujem !
    v texte

    2weird2die je offline (nepripojený) 2weird2die

    2weird2die
    pozri si vyhlášku 25/2004 ktorou sa ustanovujú vzory tlačív na podávanie návrhov na zápis, konkrétne §12 a paragrafy, na ktoré sa odvoláva. o.i. si zisti aj požiadavky zo strany daňového úradu, lebo aj jeho súhlas budeš potrebovať.

    kúpa s.r.o. ako nato ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.