Zavrieť

Porady

"Zlodejina tepla" - Vykurovanie suseda a ako to riešiť?

Bývam v 9.poschodovom dome na 2 poschodí.Riešim tento problém s kúrením v zime: Máme v dome zabudované merače tepla. Minulú vykurovaciu sezónu sme v našom byte spotrebovali 3800,56 jednotiek. Sused na 3.posch. nad nami 37,42 jednotiek - sezónu pred tým rok 80 jednotiek. Sused na 4.posch. nad nami má spotrebu 5442,52 jednotiek. Potreboval by som poradiť ako by som mal riešiť "zlodejinu tepla" suseda na 3.poschodí.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž video1983
Sibil2 Pozri príspevok
Bývam v 9.poschodovom dome na 2 poschodí.Riešim tento problém s kúrením v zime: Máme v dome zabudované merače tepla. Minulú vykurovaciu sezónu sme v našom byte spotrebovali 3800,56 jednotiek. Sused na 3.posch. nad nami 37,42 jednotiek - sezónu pred tým rok 80 jednotiek. Sused na 4.posch. nad nami má spotrebu 5442,52 jednotiek. Potreboval by som poradiť ako by som mal riešiť "zlodejinu tepla" suseda na 3.poschodí.
zatepli si strop , inak to nevyriesis

Hlasovalo 7 pouzivatelov

Užitočné (6)
verkaz, pepsikova, babi2, misstka, lujza.j, arizona
Neužitočné (1)
5

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Neviem, preco si dala neuzitocne, nahodou ti dal rozumnu radu.

Suseda nijako neprinutis,aby kuril viac .-)

Sibil2 je offline (nepripojený) Sibil2

Sibil2
Možno-dával som do vyhľadávania a možno jeden podobný! A stále tu nie je riešenie!

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
hlavne tu všetkým porozdávaj "neužitočné" a čakaj že ti niekto poradí.....

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Sibil2 Pozri príspevok
Bývam v 9.poschodovom dome na 2 poschodí.Riešim tento problém s kúrením v zime: Máme v dome zabudované merače tepla. Minulú vykurovaciu sezónu sme v našom byte spotrebovali 3800,56 jednotiek. Sused na 3.posch. nad nami 37,42 jednotiek - sezónu pred tým rok 80 jednotiek. Sused na 4.posch. nad nami má spotrebu 5442,52 jednotiek. Potreboval by som poradiť ako by som mal riešiť "zlodejinu tepla" suseda na 3.poschodí.
...a prečo zlodejina...?????

V jednej izbe mám cca 50 jednotiek .....asi za tých cca 6 rokov ...
To som potom aký rozkrádač ...

Niekomu je holt teplo , druhému zasa zima ...

Na TO sú predsa tie merače .....podľa SPOTREBY jednotlivca/ov...

Zaujímavé je ,že nik nemá pindy na spotrebu vody alebo plynu , či elektriny ...nejak neporovnáva ...a každý má tiež ten svoj merák ...

"Zlodejina tepla" - Vykurovanie suseda a ako to riešiť?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.