Zavrieť

Porady

Niekoľko dní po omaľovaní sa objavili fľaky...

zdravím odborníkov..vie niekto poradiť?Niekoľko dní po omaľovaní sa objavili fľaky...farba je od Het-Brillant CREATIVE vínová..predchadzajuci náter bol tiež od Het..fľaky sú na viacerých miestach a sú také šedavé...sú aj vo výške dva metre,takže zapackanie od rúk nepripadá do uvahy..ešte raz zdôrazním že par dní bolo všetko ok..môže to byť farbou?bola v zľave...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Môže to byť samotnou farbou ale aj pigmentami ktorými sa prifarbuje.

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Pokiaľ v minulosti bol náter robený farbou tou istou značkou farby a neboli fľaky, je to pigmentáciou ako píše poraďák 220870. Táto farba je na báze disperzie a podklad by sa prejavil už pri predchádzajúcom nátere. Nafotiť a reklamovať.
    ts.jethro nie,nepenetroval som
    Peggynka Možno si mal penetrovať:
    http://zaujimaveclanky.sk/2010/03/04...alovani-stien/
    Takto ti ani odborníci neporadia,keď nevedia,čo bolo predtým na stene.Niečo sa mi marí,že tieto farby (tiež ich mám) sa nesmú nanášať na farby na báze hlinky,ale skús pogúgliť u výrobcu,možno aj na vedre to je napísané.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    vždy treba steny "umyť"od prachu..aby neboli flaky a farba lepšie chytala....buď penetrákom, alebo mazľavým mydlo, alebo si jednoducho nastrúhaš lanzu mydlo do vody a umyješ steny....necháš vyschnúť a maľuješ....ja som farbu dostala od kolegu čiže čerstva nebola...ale ani pokazená...umyla steny a namaľovala...žiadne fľaky....

    Niekoľko dní po omaľovaní sa objavili fľaky...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.