Zavrieť

Porady

tichý bonz na daňový úrad

Zdravím všetkých poradákov, mám k vám jednu prosbu. Mám susedu ktorá má nenahláseného nájomníka. Chcem sa opýtať ako mám dať tichý bonz na daňový úrad? Neviete mi prosím dať na to návod? V živote som to nerobila.

dakujem vopred za odpovede
Naposledy upravil Dav : 11.12.10 at 22:21
Usporiadat
Téma je uzavretá.
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ako viete ,že je to nájomník?Čo ak je to milenec.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Lenka777 Pozri príspevok
Zdravím všetkých poradákov, mám k vám jednu prosbu. Mám susedu ktorá má nenahláseného nájomníka. Chcem sa opýtať ako mám dať tichý bonz na daňový úrad? Neviete mi prosím dať na to návod? V živote som to nerobila.

dakujem vopred za odpovede
aky mas na to dovod?
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

....... ako vieš, že sa nezaregistrovala na DÚ?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

arizona Pozri príspevok
aky mas na to dovod?
Jedine ten najjednoduchší, aký si dokážeme predstaviť.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

arizona Pozri príspevok
aky mas na to dovod?
...ja mám na to napríklad taký dôvod, že 5 nocí v týždni sa tam robia žúry, trieskajú nábytkom.... nepomáha ani privolanie polície. a už naozaj neviem ako to riešiť....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Tu dám vyriešené,
lebo riešiť niečo také, ako návod na udavačstvo je bezcharakternosť.
Vraj tichý bonz na daňový úrad.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nika Pozri príspevok
...ja mám na to napríklad taký dôvod, že 5 nocí v týždni sa tam robia žúry, trieskajú nábytkom.... nepomáha ani privolanie polície. a už naozaj neviem ako to riešiť....
A máš strach, že ti dajú na budku.
Ale bonzovať sa nebojíš.
0 0
Lenka777 Lenka777

Lenka777 je offline (nepripojený) Lenka777

žije s ňou jej druh, milenec to nebude. dôvod? už 5 rokov mi robí dotyčná naprieky, v noci mi trieska nad hlavou, spím iba 2 hodiny. snaží sa ma zdiskreditovať, vyhráža sa pošpinením česti na univerzite...nárokuje si na vkladnú knižku na ktorú vôbec nemá nárok. Zapredala telefónne čísla, urobila si kopiu klucov od bezpecnostnych dveri a vkradla sa do bytu..to je len zlomok problémov ktoré mne a mojej rodine spôsobuje..polícia to riešiť nechce, občiansko právny úrad mi nepomôže...mám doma papiere ked privandrovala tu do bytovky a nie je uvedená ako dalsia osoba bývajúca na jednej adrese+ majú u seba dalsieho nájomníka..
0 0
Lenka777 Lenka777

Lenka777 je offline (nepripojený) Lenka777

nebojim sa ze mi dá na budku..nech skúsi aspoň si privolám hliadku a budem na ňu môcť dať trestné oznámenie.udanie je bezcharakterné? a to nie je bezcharakterné čo mi ona vyvádza..:/
0 0
Lenka777 Lenka777

Lenka777 je offline (nepripojený) Lenka777

ktorý je neprihlásený lebo sa ho snažia utajiť a nevychádza z bytu
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
jar88 Pozri príspevok
Tu dám vyriešené,
lebo riešiť niečo také, ako návod na udavačstvo je bezcharakternosť.
Vraj tichý bonz na daňový úrad.
... na Slovensku určite (len sa divím, že to hovorí zástanca ústavnosti); paradox je to aj preto, že obrovské podvody zostávajú nevyriešené a
nepotrestané, malé ryby sú cieľovou skupinou sankcionovania úradmi, políciou,....

Ak si však zoberieme štáty s vyspelou demokraciou a najmä ekonomikou (nebudem menovať), je docela bežné, že susedia hlásia aj najmenšie porušenie priestupkov a pravidiel spoločenského chovania, nieto ešte porušenie zákonov. Práve absencia ľahostajnosti ľudí k svojmu okoliu, mestu, štátu, teda ich charakterný postoj k veciam verejným má za následok stav, aký je u nich (napr. Škandinávia) a u nás....

P.S. niekde by ho mohli považovať aj za teroristu ...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Lenka777 Pozri príspevok
nebojim sa ze mi dá na budku..nech skúsi aspoň si privolám hliadku a budem na ňu môcť dať trestné oznámenie.udanie je bezcharakterné? a to nie je bezcharakterné čo mi ona vyvádza..:/
To čo je podľa teba charakterné, vieš posúdiť aj bez nás.
V tom máš zrejme jasno.
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Napis na danove list - podnet. Uved dovod a udaje o osobe, na ktoru chces dat podnet. Anonymnymi listami sa danove tusim nezaobera. Danove tvoje meno danej osobe neprezradi. V najhorosom pripade ti odpisu na podnet, ze je neopodstatneny.
Na anonymitu sa nespoliehaj. Nikdy nevies kto sa s kym pozna a ak si s danou osobou na noze, lahko si domysli kto na nu danovakov poslal. A nezabudni: kazda palica ma dva konce.
0 0
Lenka777 Lenka777

Lenka777 je offline (nepripojený) Lenka777

camozzi neviete náhodou kde by som našla predlohu ako takýto list zostaviť?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Stefan2005 Pozri príspevok
... na Slovensku určite (len sa divím, že to hovorí zástanca ústavnosti); paradox je to aj preto, že obrovské podvody zostávajú nevyriešené a
nepotrestané, malé ryby sú cieľovou skupinou sankcionovania úradmi, políciou,....

Ak si však zoberieme štáty s vyspelou demokraciou a najmä ekonomikou (nebudem menovať), je docela bežné, že susedia hlásia aj najmenšie porušenie priestupkov a pravidiel spoločenského chovania, nieto ešte porušenie zákonov. Práve absencia ľahostajnosti ľudí k svojmu okoliu, mestu, štátu, teda ich charakterný postoj k veciam verejným má za následok stav, aký je u nich (napr. Škandinávia) a u nás....

P.S. niekde by ho mohli považovať aj za teroristu ...
Tak jej poraď, ako na to.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

jar88 Pozri príspevok
A máš strach, že ti dajú na budku.
Ale bonzovať sa nebojíš.
nebojím... dokonca sa nebojím ani ísť k nemu s privolanou hliadkou. pokojne sa pod to udanie aj podpíšem . len neviem ako, kam ....
0 0
Lenka777 Lenka777

Lenka777 je offline (nepripojený) Lenka777

jar88 nestačil príspevok o jej vyvádzaní? či urobiť si o tom obraz je také ťažké?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nika Pozri príspevok
nebojím... dokonca sa nebojím ani ísť k nemu s privolanou hliadkou. pokojne sa pod to udanie aj podpíšem . len neviem ako, kam ....
Skús LAMPÁREŇ.
0 0
Lenka777 Lenka777

Lenka777 je offline (nepripojený) Lenka777

jar88--nik nepochopí pokiaľ nemá takých "úžasných" susedov..
0 0
Lenka777 Lenka777

Lenka777 je offline (nepripojený) Lenka777

Nika polícia nepomôže- urobí zápis a posunie sa to na občiansko. právny úrad kde to bude stáť na polici medzi spismi..viem z vlastnej skúsenosti..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať