Zavrieť

Porady

Nájdem lacnú dovolenku pri mori pre 5 osôb so stravou?

Ahojte,
sme dvaja dospelí a 3 deti do 14 rokov a chceli by sme ísť k moru letecky, najlepšie aj s polpenziou. Mohli by sme sa zmestiť do 2500 Eur? Má niekto podobný problém, že hotely majú všetky izby 2+2 a keby sme si vzali dve izby, je to neskutočne predražené, lebo vlastne platíme 4 dospelých. Viete poradiť nejaké hotely, kde by sa dalo ubytovať dieťa napr. bez lôžka (resp. 5 osôb) alebo nejaké apartmány, keď aj bez stravy? Najradšej by sme išli na grécke ostrovy. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mszv Ďakujem, ale to nie je letecky a vzhľadom na vzdialenosť nevyhovuje, ale presne takéto typy som hľadala :-)
    ivka70 To bol len príklad na to, že Grécko má take apartmany. A inak si neviem predstaviť ako ísť inak na grécke ostrovy ako letecky
    mszv Napr. na Thassos chodia autobusom cez FIFO. Nakoniec som našla hotel, kde by sme museli byť ubytovaní v dvoch izbách, ale je to aj so stravou a vyšlo by nás to 2426. Možno niekomu ešte pomôžem: http://www.kartago.sk/marmari-blue-j...?showDetLine=1
    Niektoré cestovky ma sklamali, že pri príchode mi dali katalóg a vraj si mám sama pohľadať a v stane sme už tiež boli, ale to nebolo ono, keď čistá zo sprchy som musela prejsť po chodníku, kde sa mi naberal piesok na nohy. A s tým prestravovaním sa namiesto polpenzie veľmi neverím, lebo reštiky sú vždy drahšie a my radi papkáme, tak by sme sa museli obmedzovať, aby sme vošli do toho rozpočtu. Predsa majú cestovky nejaké hromadné zľavy, nie?
      zbaliť
    mszv 13, 11, 11

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Vyhladaj si to cez internet v nejakej internetovej cestovke, zadas kriteria a vyhodi ti ponuky.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    my sme si pred rokmi vzali studio, tuším tak sa to volalo, mali sme k dispozícii malý domček blízko pláže. V cestovke nám odporučili, aby sme si neobjednávali polpenziu, že za tie peniaze sa prestravujeme. Nie každému a v určený čas môže chutiť všetko, hlavne deťom. Takže sme si vzali so sebou peniaze vo výške ušetrenej polpenzie a naozaj sme sa prestravovali aj s nápojmi tam kde sme práve boli - našli sme si reštiku alebo iné zariadenie a najedli sme sa.
    mszv Bohužiaľ, chýba tam parameter počet osôb, a teda mi vyhadzuje vyše 1000 zájazdov a to sa mi teda nechce preklikávať :-(

    Nájdem lacnú dovolenku pri mori pre 5 osôb so stravou?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.