Zavrieť

Porady

Samozavinená PN

Chcela by som sa opýtať, ak si zamestnanec privodí chorobu aj napriek opakovanému upozorňovaniu zamestnávateľa o nedostatočnej ochrane zdravia pri práci, môže mu zamestnávateľ nevyplatiť 25% (prvé 3 dni) a 55% (4 - 10 deň) ako náhradu príjmu, ale len jeho zníženú časť?
Ako sa to musí dokazovať? Stačí písomné napomenutie?
Dotyčný je permanentne chorý napriek tomu, ze po odpracovaných 2 týžňoch ide v krátkych rukávoch počas svojho voľna von do zimy fajčiť, napriek tomu, že vie že má zníženú imunitu a pár dní nato, je opäť chorý a zamestnávateľ znova platí. Môžem mu platiť napr. iba 25% celých 10 dní?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    Fuga Pozri príspevok
    Chcela by som sa opýtať, ak si zamestnanec privodí chorobu aj napriek opakovanému upozorňovaniu zamestnávateľa o nedostatočnej ochrane zdravia pri práci, môže mu zamestnávateľ nevyplatiť 25% (prvé 3 dni) a 55% (4 - 10 deň) ako náhradu príjmu, ale len jeho zníženú časť?
    Ako sa to musí dokazovať? Stačí písomné napomenutie?
    Dotyčný je permanentne chorý napriek tomu, ze po odpracovaných 2 týžňoch ide v krátkych rukávoch počas svojho voľna von do zimy fajčiť, napriek tomu, že vie že má zníženú imunitu a pár dní nato, je opäť chorý a zamestnávateľ znova platí. Môžem mu platiť napr. iba 25% celých 10 dní?
    Ďakujem

    Nemôžeš, musela by si mu to (pracne) dokazovať. Skôr by som smeroval svoje konanie k ukončeniu PP s takýmto zamestnancom.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Fuga Pozri príspevok
    Chcela by som sa opýtať, ak si zamestnanec privodí chorobu aj napriek opakovanému upozorňovaniu zamestnávateľa o nedostatočnej ochrane zdravia pri práci, môže mu zamestnávateľ nevyplatiť 25% (prvé 3 dni) a 55% (4 - 10 deň) ako náhradu príjmu, ale len jeho zníženú časť?
    Ako sa to musí dokazovať? Stačí písomné napomenutie?
    Dotyčný je permanentne chorý napriek tomu, ze po odpracovaných 2 týžňoch ide v krátkych rukávoch počas svojho voľna von do zimy fajčiť, napriek tomu, že vie že má zníženú imunitu a pár dní nato, je opäť chorý a zamestnávateľ znova platí. Môžem mu platiť napr. iba 25% celých 10 dní?
    Ďakujem
    Tie kratke rukavy vidim skor ako otuzovanie . Skor by som sa zameral na to fajcenie...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.