Zavrieť

Porady

domace kino

Ahojte chcem sa opýtať mám televízor PHILIPS 32PFL5522D/12 kupil som si domace kino PHILIPS HTS 2500 a nie a nie to dat dokopy tak aby mi išli napr spravy cez to kino.poradte prosim ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Signál do TV ide cez nejaký tuner?
    Ak áno, tak tuner preba napojit na domace kino a to na TV...

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    Vsetko je to o vstupoch (IN) a vystupoch (OUT)!!! Toto si pri takejto elektronike treba vzdy uvedomit!!!
    Na domacom kine PHILIPS HTS 2500 mas zvukovy vstup iba Stereo cinch (AUDIO IN-AUX), z TV PHILIPS 32PFL5522D/12 mas zvukovy vystup iba vystup na sluchadla!!! Takze jedine prepojenie TV s domacim kinom, aby isiel zvuk z TV, je sluchadlovy vystup na TV a Audio IN-AUX na domacom kine. Cize z jack 3,5 na 2x cinch. A preto pouzijeme kabel "jack 3,5 - 2x cinch" http://www.alza.sk/kabel-propojovaci-audio-3-d44882.htm
    toto plati, ak signal nie je z ineho tunera, ale priamo z tunera v TV. Potom ak je signal napr. zo satelitneho prijimaca, tak ako pise "dalid" je moznost domace kino prepojit s audio vystupom na satelitnom prijimaci. Takze treba upresnit zariadenia ake pouzivas...

    a ked chces prehravat filmy z domaceho kina na TV, tak to prepoj komponentnym kablom (video je cerveny, zeleny, modry cinch = Y Pb Pr). Samozrejme potom na TV vybrat ten vstup komponentu! (tlacidlo "AV" na DO od TV)
    Naposledy upravil erik555 : 22.02.13 at 12:03
    ja viem co su vstupy ale ked som to skusil prepojit cez satelit islo to v pohode ale ked som to dal cisto len do tv ide hlas strasne potichu.mne ide o to prepojit tolen s tv a aby isiel s toho normal zvuk

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    Vystup na sluchadla v TV nie je normalny audio vystup pre ine zariadenie...to je len v nudzi. Zial tvoja TV nema ine audio vystupy!!!!!
    Ale ked pozeras programy zo sat. prijimaca, tak kde je problem, aby si to mal prepojene s domacim kinom???
    Naposledy upravil erik555 : 22.02.13 at 14:12
    nepozeram cez satelit len som to skusal u znameho.ale chcel som vediet ci sa to neda napojit na ext.4

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    mirorv123 Pozri príspevok
    nepozeram cez satelit len som to skusal u znameho.ale chcel som vediet ci sa to neda napojit na ext.4
    EXT.4 na TV (komponent + AUDIO IN) je vstup a nie vystup!!! (o vstupoch a vystupoch som pisal v prvom prispevku..potom si napisal, ze ty vies co su vstupy )
    http://download.p4c.philips.com/file...12_pss_slk.pdf

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.